REKLAMA

Diavel AMG

Ducati Diavel AMG Special Edition to pierwsze dziecko z tego związku. Jak już pisaliśmy Ducati i AMG zajmujące się upgrade'owaniem samochodów Mercedesa związały się w swoisty konkubinat.

Kwestią czasu było więc kiedy powstaną wspólne projekty. Ten jest co prawda tylko specjalną edycją Diavela, ale czy właśnie nie takimi wersjami są Mercedesy z malutkim logo AMG?

Diavel w wersji AMG jest jeszcze bardziej kozacki. Sporo elementów z carbonu, specjalny wydech, biała rama, piękne pięcioszprychowe felgi, siedzenie a'la SLS 63 AMG i oczywiście wszechobecne logo AMG to tylko niektóre zmiany. Szczególików jest znacznie więcej. Ile kosztować będzie taki wypas jeszcze nie wiadomo ale obawiamy się, że cena w złotych może być sześciocyfrowa.

zobacz galerię

Zobacz również:
Stało się! Większy silnik z Duke'a 890 R trafił do podróżnego enduro, a konkretnie do Adventure R. KTM zaprezentował również limitowaną do 700 sztuk edycję 890 Adventure R Rally z lepszymi zawieszeniami, Akrapovicem w standardzie oraz mnóstwem rajdowych akcesoriów.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA