Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Diavel dla księcia Williama

Już kiedyś pisaliśmy o zamiłowaniu książąt angielskich do motocykli, a już szczególnie do Ducati. Nic więc dziwnego że pojawiły się pogłoski o tym jakoby jednym z prezentów ślubnych dla księcia Williama miałby być nowiuteńki lśniący Diavel. Błękitnokrwisty William jest już właścicielem 1198SP.

Jeden z brytyjskich dealerów Ducati utrzymuje że całkiem niedawno sprzedał nowiutkiego Diavela firmie, która pracuje bezpośrednio dla rodziny królewskiej także podczas przygotowań do ślubu. Sprzedawca utrzymuje że zamówienie miało specjalny charakter gdyż obejmowało również wygrawerowanie dokładnej daty dnia ślubu księcia Wiliama i Kate Middleton.

Najciekawsze jest jednak to, że książęca para zadeklarowała, że wszystkie prezenty ślubne zostaną zlicytowane a pieniądze uzyskane z licytacji zostaną przekazane na cele charytatywne. Ciekawe zatem czy szlachetny książę wyrzeknie się również ognistego włoskiego ogiera czy jednak Ducati zapodzieje się gdzieś pośród stosu innych prezentów i nie zostanie zlicytowane?

źródło:visordownzobacz galerię

Zobacz również:
Hyosung Exiv 250 to nowa, lekka i łatwa w prowadzeniu maszyna, która na wiosną pojawi się w ofercie Arkus & Romet Group.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij