REKLAMA

Diavele na Verva Street Racing

Już w najbliższy weekend VSR. Na Stadionie Narodowym pojawią się Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond w towarzystwie Ducati Diavelów.

Verva Street Racing to gigantyczna impreza dla fanów motoryzacji. Nie zabraknie szybkich i wyjątkowych samochodów, popisów kaskaderskich i dowcipnych tekstów gwiazdorskiej trójki z najpopularniejszego show na świecie - Top Geara. Żeby tego było mało, będzie też coś dla nas motocyklistów. Prowadzący imprezę May, Hammond i (uwaga) Clarkson wjadą na stadion na dwóch Ducati Diavelach w wersji Carbon i Dark. O Hammonda i Maya jesteśmy spokojni bo obaj posiadają ładną kolekcję motocykli, a co ważniejsze sami jeżdżą. Bardziej martwimy się o Clarksona, który motocyklami się brzydzi jak studenci nauką...

To najprawdopodobniej nie jedyne emocje związane z motocyklami podczas Verva Street Racing. Mamy tylko nadzieję, że będzie to coś bardziej ambitnego niż strzelanie z armaty GSX-R-em.

zobacz galerię

Zobacz również:
Polski importer marki Indian nawiązał współpracę z Bieszczadzką Przystanią Motocyklową – znanym i lubianym „miejscem na końcu świata zbudowanym dla ludzi z pasją do wolności, przestrzeni oraz pędu powietrza i warkotu silników”, czyli doskonale pasującym do amerykańskich motocykli.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA