Diverse Night of the Jumps. Prawa fizyki nie mają tu wstępu

Będzie głośno, będzie śmierdziało benzyną, wariaci będą ryzykować życie, a półnagie dziewczyny będą prężyły piękne ciała… czyli Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie.

Diverse Night of the Jumps
Diverse Night of the Jumps, Kraków 21 marzec 2015

Krakowska Arena 21 marca zapłonie. Najlepsi freestajlowcy będą wykonywać triki, na których widok normalni ludzie mają pełne gacie. Front flipy, back flipy, supermeny i inne figury w wykonaniu takich mistrzów jak: Libor Podmol, David Rinaldo czy Maikel Melero rozniosą Arenę. Jedyny Polak, Marcin Łukaszczyk, w Krakowie da z siebie 150%, a piękne, nie do końca ubrane panie będą umilać atmosferę. Jakby tego było mało, wszędzie będzie się unosiła woń benzyny wymieszana z zapachem kiełbasy z grilla i piwa, czyli wszystko to, co gumisie lubią najbardziej.

Na krakowskiej arenie wystąpią Petr Pilat, Rob Adelberg, James Carter, Hannes i Luc Ackermann oraz Brice Izzo, a Jose Miralles i Massimo Bianconcini zmierzą się w konkursie na najwyższy skok motocyklem (Maxxis Highest Air).

Ceny biletów zaczynają się od 69 zł, możesz je kupić na eventim.pl lub w empikach.

Video z 2014 roku z Gdańska

zobacz galerię

Zobacz również:
Dla Brytyjczyka Scotta Reddinga, który walczył o tytuł mistrza świata aż do ostatniej rundy w 2020 roku, jest to drugi sezon w barwach teamu Aruba.it Racing - Ducati. Michael Rinaldi również ma za sobą znakomity sezon, w którym odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w WorldSBK podczas GP Aragonii.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA