[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Dni BMW Motorrad Polska 25-27 maja Mrągowo

Kierunek Mazury! Zwłaszcza jeżeli jeździsz motocyklem BMW. W ostatni weekend maja w Mrągowie odbędą się Dni BMW Motorrad Polska

Dobre wieści dla fanów i przyjaciół motocykli BMW - Mazury czekają na Was! 25 maja zaczynają się bowiem Dni BMW Motorrad Polska. Ten ogólnopolski zlot dedykowany jest wszystkim pasjonatom jazdy na motocyklach oraz ich rodzinom, a tegoroczna impreza odbędzie się nad jeziorem Czos w Mrągowie.

Bazą odbywającej się w dniach 25-27 maja imprezy będzie Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa (ul Giżycka 6), a program obfituje w atrakcje zarówna dla motocyklistów jak i dla ich najbliższych: od jazdy po trasach krajobrazowej i turystycznej, poprzez porady techniczne, konkursy, pokazy, relacje, filmy, po SPA, kręgle i zajęcia dla dzieci.

REKLAMA


Oficjalne otwarcie Dni BMW Motorrad Polska zaplanowano na piątkowy wieczór. Zaraz po nim odbędzie się impreza z ogniskiem i muzyką na żywo.

W sobotę na uczestników czekać będą dwie trasy; turystyczną i krajoznawczą.  
Pierwsza, wiodąca asfaltami, w trakcie której na podstawie otrzymanych przed startem instrukcji trzeba będzie znaleźć ukryte miejsca i informacje - co pozwoli wziąć po powrocie udział w losowaniu cennych nagród.

Druga, krajoznawcza, wiodła będzie głównie po szutrach oraz leśnych drogach i też będą na niej punkty i informacje do odnalezienia na podstawie otrzymanych uprzednio wskazówek.

Ci którzy nie wyruszą w trasy, będą z kolei mogli przetestować nowe motocykle BMW, skorzystać z atrakcji podzielonych na strefy: sport, heritage, tour, enduro, adventure oraz urban mobility, zobaczyć relacje i filmy z wypraw albo skorzystania atrakcji oferowanych przez hotel.


Co istotne do dyspozycji uczestników będą mechanicy z niezbędnym zapleczem serwisowym, którzy nie tylko pomogą w potrzebie ale i pokażą czym są i jak działają elektroniczne systemy wspomagające (ESA, RDC, SVA, ABS Pro, DYNAMIC ESA) lub pomogą - przygotować motocykl do wyprawy.

Koszty? Dorośli (pakiet podstawowy: noclegi, wyżywienie, pakiet powitalny, udział w imprezie) - 990 zł, dzieci do 5 roku życia za darmo (ewentualnie 160 zł z pakietem powitalnym; maskotką i koszulką imprezy), dzieci od 6 do 16 roku życia - 430 zł.

Dokładny plan imprezy oraz informacje o warunkach uczestnictwa znajdziecie na stronie BMW Motorrad Polska

zobacz galerię

Zobacz również:
Nathan Woods był dwukrotnym mistrzem WORCS (World Off Road Championship Series) i zwycięzcą sześciodniówki w 2008 roku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA