Dni BMW Motorrad Polska 25-27 maja Mrągowo

Kierunek Mazury! Zwłaszcza jeżeli jeździsz motocyklem BMW. W ostatni weekend maja w Mrągowie odbędą się Dni BMW Motorrad Polska

Dobre wieści dla fanów i przyjaciół motocykli BMW - Mazury czekają na Was! 25 maja zaczynają się bowiem Dni BMW Motorrad Polska. Ten ogólnopolski zlot dedykowany jest wszystkim pasjonatom jazdy na motocyklach oraz ich rodzinom, a tegoroczna impreza odbędzie się nad jeziorem Czos w Mrągowie.

Bazą odbywającej się w dniach 25-27 maja imprezy będzie Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa (ul Giżycka 6), a program obfituje w atrakcje zarówna dla motocyklistów jak i dla ich najbliższych: od jazdy po trasach krajobrazowej i turystycznej, poprzez porady techniczne, konkursy, pokazy, relacje, filmy, po SPA, kręgle i zajęcia dla dzieci.


Oficjalne otwarcie Dni BMW Motorrad Polska zaplanowano na piątkowy wieczór. Zaraz po nim odbędzie się impreza z ogniskiem i muzyką na żywo.

W sobotę na uczestników czekać będą dwie trasy; turystyczną i krajoznawczą.  
Pierwsza, wiodąca asfaltami, w trakcie której na podstawie otrzymanych przed startem instrukcji trzeba będzie znaleźć ukryte miejsca i informacje - co pozwoli wziąć po powrocie udział w losowaniu cennych nagród.

Druga, krajoznawcza, wiodła będzie głównie po szutrach oraz leśnych drogach i też będą na niej punkty i informacje do odnalezienia na podstawie otrzymanych uprzednio wskazówek.

Ci którzy nie wyruszą w trasy, będą z kolei mogli przetestować nowe motocykle BMW, skorzystać z atrakcji podzielonych na strefy: sport, heritage, tour, enduro, adventure oraz urban mobility, zobaczyć relacje i filmy z wypraw albo skorzystania atrakcji oferowanych przez hotel.


Co istotne do dyspozycji uczestników będą mechanicy z niezbędnym zapleczem serwisowym, którzy nie tylko pomogą w potrzebie ale i pokażą czym są i jak działają elektroniczne systemy wspomagające (ESA, RDC, SVA, ABS Pro, DYNAMIC ESA) lub pomogą - przygotować motocykl do wyprawy.

Koszty? Dorośli (pakiet podstawowy: noclegi, wyżywienie, pakiet powitalny, udział w imprezie) - 990 zł, dzieci do 5 roku życia za darmo (ewentualnie 160 zł z pakietem powitalnym; maskotką i koszulką imprezy), dzieci od 6 do 16 roku życia - 430 zł.

Dokładny plan imprezy oraz informacje o warunkach uczestnictwa znajdziecie na stronie BMW Motorrad Polska

Zobacz również: