[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.7

Dni BMW RR na Torze Poznań - podejmij wyzwanie!

BMW Motorrad Polska zaprasza na Tor Poznań, gdzie 16-17 maja odbędą się Dni BMW RR - track day podczas którego będziesz mógł zasiąść za sterami najnowszych maszyn serii S.

Organizowane już po raz drugi Dni BMW RR to jedyna w swoim rodzaju impreza, w trakcie której oprócz śmigania po torze za sterem własnej maszyny, będziesz mógł przetestować najnowsze motocykle BMW serii S.

Ciekaw jesteś jak poradzi sobie na torze turystyczny S1000XR, a może chciałbyś zasmakować poręczności S1000R, lub pójść po całości mierząc się z mocą S1000RR? Nie ma sprawy - 16 i 17 maja wpadaj na Tor Poznań, gdzie czekać na ciebie będzie flota gotowych do jazdy maszyn. Ekipa BMW pomyślała o wszystkim - od motocykli, poprzez atrakcje, aż po wykwalifikowanych instruktorów, pod okiem których będziesz mógł bezpiecznie pośmigać ma własnej maszynie lub wypróbować i porównać motoctykle testowe.

REKLAMA

Mimo, że impreza odbędzie na Torze Poznań, mile widziani będą nie tylko posiadacze motocykli sportowych ale i właściciele maszyn turystycznych, turystyczno-sportowych a także nakedów, zaproszenie zaś obejmuje zarówno posiadaczy ale i przyjaciół BMW, więc można przyjechać motocyklem dowolnej marki.

Na przybyłych oprócz kilku sesji na torze - które odbywać się będą w adekwatnych do umiejętności grupach, oraz jazd na motocyklach testowych BMW, czekać będą liczne atrakcje, a wśród nich profesjonalna hamownia, serwis zawieszeń, teamy wyścigowe, treningi sesji pucharowej G 310 R Cup, prezentacja BMW M Power (BMW M2 Safety Car), sklep BMW Motorrad, prezentacje szkoleń i wyjazdów turystycznych oraz wieczorne gRRill paRRty.

Koszty? Da się przeżyć. Uczestnicy - 590 zł za dzień (dwa dni – 1180 zł), osoby towarzyszące korzystające z pakietu startowego - 150 zł za dzień, zaś dzieci do 14 roku życia - za free.
UWAGA: mimo iż testowanie motocykli jest bezpłatne, to wiąże się z wniesieniem przez testującego zwrotnej kaucji w wysokości 3000 zł.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na  bmw-motorrad.pl

Zobacz też jak uczestnicy zeszłorocznego BMW RR Days 2017 bawili się na imprezie w Kamieniu Śląskim.

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Pierwsze szkolenia California Superbike School w tym sezonie są już zaplanowane. Możesz już się zapisać.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA