[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.7

Dni BMW RR na Torze Poznań - podejmij wyzwanie!

BMW Motorrad Polska zaprasza na Tor Poznań, gdzie 16-17 maja odbędą się Dni BMW RR - track day podczas którego będziesz mógł zasiąść za sterami najnowszych maszyn serii S.

Organizowane już po raz drugi Dni BMW RR to jedyna w swoim rodzaju impreza, w trakcie której oprócz śmigania po torze za sterem własnej maszyny, będziesz mógł przetestować najnowsze motocykle BMW serii S.

Ciekaw jesteś jak poradzi sobie na torze turystyczny S1000XR, a może chciałbyś zasmakować poręczności S1000R, lub pójść po całości mierząc się z mocą S1000RR? Nie ma sprawy - 16 i 17 maja wpadaj na Tor Poznań, gdzie czekać na ciebie będzie flota gotowych do jazdy maszyn. Ekipa BMW pomyślała o wszystkim - od motocykli, poprzez atrakcje, aż po wykwalifikowanych instruktorów, pod okiem których będziesz mógł bezpiecznie pośmigać ma własnej maszynie lub wypróbować i porównać motoctykle testowe.

REKLAMA

Mimo, że impreza odbędzie na Torze Poznań, mile widziani będą nie tylko posiadacze motocykli sportowych ale i właściciele maszyn turystycznych, turystyczno-sportowych a także nakedów, zaproszenie zaś obejmuje zarówno posiadaczy ale i przyjaciół BMW, więc można przyjechać motocyklem dowolnej marki.

Na przybyłych oprócz kilku sesji na torze - które odbywać się będą w adekwatnych do umiejętności grupach, oraz jazd na motocyklach testowych BMW, czekać będą liczne atrakcje, a wśród nich profesjonalna hamownia, serwis zawieszeń, teamy wyścigowe, treningi sesji pucharowej G 310 R Cup, prezentacja BMW M Power (BMW M2 Safety Car), sklep BMW Motorrad, prezentacje szkoleń i wyjazdów turystycznych oraz wieczorne gRRill paRRty.

Koszty? Da się przeżyć. Uczestnicy - 590 zł za dzień (dwa dni – 1180 zł), osoby towarzyszące korzystające z pakietu startowego - 150 zł za dzień, zaś dzieci do 14 roku życia - za free.
UWAGA: mimo iż testowanie motocykli jest bezpłatne, to wiąże się z wniesieniem przez testującego zwrotnej kaucji w wysokości 3000 zł.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na  bmw-motorrad.pl

Zobacz też jak uczestnicy zeszłorocznego BMW RR Days 2017 bawili się na imprezie w Kamieniu Śląskim.

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Już dziś swoje podwoje otwiera III Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów. Oprócz importerów motocykli i akcesoriów, dealerów ciuchów i części oraz całego mnóstwa hostess będziemy tam również my - ekipa MOTOCYKLA. Przygotowaliśmy dla was kilka niespodzianek dlatego warto do nas zajrzeć. Znajdziecie nas na stoisku nr 36B.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij