[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Dni Otwarte w Mieloch Motocykle

W najbliższy weekend poznański sklep z częściami motocyklowymi Mieloch Motocykle zaprasza na dni otwarte ze specjalną ofertą dla klientów.

Osoby, które wybiorą się w najbliższy weekend do sklepu Mieloch Motocykle mogą liczyć m.in. na 15-proc. rabat na zakup części i akcesoriów oraz 5-proc. rabat na zakup skutera. Ponadto odbędą się loterie z nagrodami, profesjonalna sesja fotograficzna maszyn, którymi przyjadą klienci, będzie można skorzystać z konsoli do gier MotoGP. Konsultacji technicznych będzie udzielał Jerzy Mieloch - specjalista w dziedzinie tuningu skuterów. Na deser zaś przewidziano prezentację wyścigowych skuterów zawodników Mieloch Racing Team.

Kiedy: 12-13 kwietnia, w godz. od 10:00 do 16:00,
Gdzie: ul. J. H. Dąbrowskiego 253, Poznań.

Zobacz również:
W dobie koronawirusa nie chcesz odwiedzać salonów motocyklowych? Zrób zakupy w internecie!  Ekipa z Triumpha nie tylko dostarczy ci nowy motocykl pod drzwi domu, ale również zatroszczy się o serwis maszyny używanej. Na razie w Warszawie i w Poznaniu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA