Dni otwarte Modeka w Świdnicy

Nie masz planów na najbliższy weekend? Za oknem wciąż leży śnieg, ale już niebawem zrobi się ciepło. To ostatni moment, żeby się przygotować do sezonu, zanim w sklepach zrobi się tłok. Zapraszamy na dni otwarte do salonu Modeki w Świdnicy.

Dni otwarte Modeka w Świdnicy Modeka
Dni otwarte Modeka w Świdnicy

W najbliższy weekend (23-24 marca 2018 w godzinach od 10.00 do 18.00) salon Modeki w Świdnicy (Słotwina 65 A, 58-100 Świdnica - przy drodze krajowej nr 35, wyjazd ze Świdnicy w kierunku Wałbrzycha) organizuje dni otwarte. Podczas imprezy nie tylko będziesz mógł zrobić korzystne zakupy, ale również dowiesz się jak przygotować motocykl – nawet ten nieturystyczny - do urlopowego wyjazdu. Motywem przewodnim imprezy jest hasło: TNTT - Turystyka Nie Tylko Turystykiem. Chodzi o to, że podróżować i zwiedzać można na każdym motocyklu. Nie musi to być koniecznie typowy motocykl turystyczny, czy tursytyczne enduro.

Dni otwarte to również możliwość spotkania ze znajomymi i poznania nowych ludzi. Być może z kimś poznanym w salonie wybierzesz się na ekscytującą wakacyjną podróż? W trakcie imprezy będziecie mieli również okazję przekonać się jak na żywo prezentują się kurtki i kombinezony od TRP. To nowa marka odzieżowa na naszym rynku.

Ekipa z salonu zadba również o strawę dla ciała. Nad żarzącym się węglem będzie skwierczeć pyszna kiełbaska. Przecież właściwie jest już wiosna i wypada rozpocząć sezon grillowy. 

Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/2062170807132253/ tel. 74 857 56 19.

Zobacz również:
REKLAMA