[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Dni otwarte Modeka w Świdnicy

Nie masz planów na najbliższy weekend? Za oknem wciąż leży śnieg, ale już niebawem zrobi się ciepło. To ostatni moment, żeby się przygotować do sezonu, zanim w sklepach zrobi się tłok. Zapraszamy na dni otwarte do salonu Modeki w Świdnicy.

Dni otwarte Modeka w Świdnicy Dni otwarte Modeka w Świdnicy

W najbliższy weekend (23-24 marca 2018 w godzinach od 10.00 do 18.00) salon Modeki w Świdnicy (Słotwina 65 A, 58-100 Świdnica - przy drodze krajowej nr 35, wyjazd ze Świdnicy w kierunku Wałbrzycha) organizuje dni otwarte. Podczas imprezy nie tylko będziesz mógł zrobić korzystne zakupy, ale również dowiesz się jak przygotować motocykl – nawet ten nieturystyczny - do urlopowego wyjazdu. Motywem przewodnim imprezy jest hasło: TNTT - Turystyka Nie Tylko Turystykiem. Chodzi o to, że podróżować i zwiedzać można na każdym motocyklu. Nie musi to być koniecznie typowy motocykl turystyczny, czy tursytyczne enduro.

Dni otwarte to również możliwość spotkania ze znajomymi i poznania nowych ludzi. Być może z kimś poznanym w salonie wybierzesz się na ekscytującą wakacyjną podróż? W trakcie imprezy będziecie mieli również okazję przekonać się jak na żywo prezentują się kurtki i kombinezony od TRP. To nowa marka odzieżowa na naszym rynku.

Ekipa z salonu zadba również o strawę dla ciała. Nad żarzącym się węglem będzie skwierczeć pyszna kiełbaska. Przecież właściwie jest już wiosna i wypada rozpocząć sezon grillowy. 

Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/2062170807132253/ tel. 74 857 56 19.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Dainese to znany włoski producent wysokiej jakości ciuchów, kombinezonów, butów i akcesoriów motocyklowych, a zarazem właściciel takich firm jak AGV (kaski) i Mavet. Zarząd Dainese podjął właśnie decyzję o przeniesieniu większości produkcji ze swojej włoskiej fabryki w Molvenie do Tunezji gdzie firma posiada już dwie fabryki.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij