[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Dni otwarte Yamahy

Idzie wiosna, więc w motocyklowym interesie zaczyna się ruch. Yamaha zaprasza na Dni Otwarte do swoich największych salonów.


Jako pierwszy swoje podwoje otworzy salon SSP w Gdyni, pod koniec kwietnia motocyklistów będzie gościł częstochowski Mar-Pol. Na majówkę do Katowic zaprasza Szpila-Paluch, a tydzień później drzwi na oścież otwierają krakowski Tommarg Motocykle i salon Yamahy na Połczyńskiej w Warszawie. W połowie maja będzie można się spotkać na dniach otwartych w poznańskim salonie Rapid Motocykle. Dwa tygodnie później ponownie zaprasza katowicki dealer Yamahy – Szpila Paluch, zaś w czerwcu słupski Na-Moto i częstochowski Mar-Pol. Będą kusić konkursy z nagrodami, szeroka gama modeli motocykli oraz zapach kiełbasek z wiosennych grilli.

Dokładny kalendarz:

18-19 kwietnia
SSP, ul. Wielkopolska 268, Gdynia
23-25 kwietnia
Mar-Pol, Świętego Rocha 187, Częstochowa
1-3 maja 
Szpila-Paluch Motors, ul. Żyzna 2, Katowice
9-10 maja Tommarg Motocykle, ul. Wielicka 44B, Kraków; Yamaha Połczyńska, ul. Połczyńska 120c, Warszawa
16-17 maja Rapid Motocykle, ul. Milczańska 48, Poznań
29-31 maja Szpila-Paluch Motors, ul. Żyzna 2, Katowice
6-7 czerwca Na-Moto, ul. Przemysłowa 74, Słupsk
18-20 czerwca Mar-Pol, Świętego Rocha 187, Częstochowa

Zobacz również:
Dzieciaki już na niego czekają i mocno wierzą, że w końcu do każdego z nich przyjdzie. Pewnie się zdziwią na widok aż tylu Mikołajów na ulicach miast całej Polski, tym bardziej, że zamiast na saniach będą oni jechać na motocyklach. Nasz rozkład jazdy motomikołajkowych imprez.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA