Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Dni otwarte Yamahy

Idzie wiosna, więc w motocyklowym interesie zaczyna się ruch. Yamaha zaprasza na Dni Otwarte do swoich największych salonów.


Jako pierwszy swoje podwoje otworzy salon SSP w Gdyni, pod koniec kwietnia motocyklistów będzie gościł częstochowski Mar-Pol. Na majówkę do Katowic zaprasza Szpila-Paluch, a tydzień później drzwi na oścież otwierają krakowski Tommarg Motocykle i salon Yamahy na Połczyńskiej w Warszawie. W połowie maja będzie można się spotkać na dniach otwartych w poznańskim salonie Rapid Motocykle. Dwa tygodnie później ponownie zaprasza katowicki dealer Yamahy – Szpila Paluch, zaś w czerwcu słupski Na-Moto i częstochowski Mar-Pol. Będą kusić konkursy z nagrodami, szeroka gama modeli motocykli oraz zapach kiełbasek z wiosennych grilli.

Dokładny kalendarz:

18-19 kwietnia
SSP, ul. Wielkopolska 268, Gdynia
23-25 kwietnia
Mar-Pol, Świętego Rocha 187, Częstochowa
1-3 maja 
Szpila-Paluch Motors, ul. Żyzna 2, Katowice
9-10 maja Tommarg Motocykle, ul. Wielicka 44B, Kraków; Yamaha Połczyńska, ul. Połczyńska 120c, Warszawa
16-17 maja Rapid Motocykle, ul. Milczańska 48, Poznań
29-31 maja Szpila-Paluch Motors, ul. Żyzna 2, Katowice
6-7 czerwca Na-Moto, ul. Przemysłowa 74, Słupsk
18-20 czerwca Mar-Pol, Świętego Rocha 187, Częstochowa

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE