Dni otwarte i jazdy testowe w salonie Triumph

Warszawski salon Triumpha zaprasza na dni otwarte już za tydzień. Chcesz się przejechać nowym Triumphem? To doskonała okazja.

Nowe Triumphy Street Triple 2017 Triumph
Nowe Triumphy Street Triple 2017

Nowy salon Triumpha w Warszawie zaprasza na pierwsze dni otwarte, już w następny weekend 25-26 marca 2017. Główną atrakcją dni otwartych będzie możliwość wypróbowania najnowszych modeli motocykli angielskiej marki, bowiem podczas dni otwartych odbywać się będą jazdy testowe. Chcesz wypróbować jedną z nowości: Bonneville'a Bobbera, Street Cupa, czy Thruxtona (oprócz tych modeli dostępne będą także inne)? Zapisz się na jazdę testową już dziś klikając w link (ilość miejsc ograniczona). Nie zapomnij zaznaczyć skąd dowiedziałeś się o dniach otwartych.

Salon Triumph Warszawa przy Alejach Jerozolimskich 200 będzie czynny w sobotę i w niedzielę od 9.00-19.00 a jazdy testowe będą odbywać się w godzinach 10.00-18.00. Więcej informacji i formularz uczestnictwa znajdziesz na oficjalnej stronie Triumph Polska.

Motocykle dostępne podczas jazd testowych:

Triumph Bonneville Bobber
Triumph Bonneville T10
Triumph Bonneville T120 Black
Triumph Street Cup
Triumph Thruxton R
T
riumph Tiger 800 XR Low
Triumph Tiger Explorer XCa
Triumph Tiger Sport
Triumph Street Triple RS 765
Triumph Speed Triple R

Zobacz również:
Rosnąca popularność modeli sportowych w stylu retro skłoniła Kawasaki do poszerzenia swojej oferty o model Z900RS SE. Znajdziesz tu ponadczasowy design i nieodłączne piękno klasycznych motocykli.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA