[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Dni otwarte i jazdy testowe w salonie Triumph Warszawa

Chciałbyś przetestować najnowsze Triumphy? Masz ku temu okazję. Warszawski salon Triumpha zaprasza na dni otwarte i jazdy testowe, które odbędą się już w najbliższy weekend. Spiesz się! Ilość miejsc jest ograniczona.

Triumph zaprasza na dni otwarte, które odbędą się 19-20 maja 2018. Główną atrakcją imprezy będą jazdy testowe najnowszymi motocyklami - Street Triple 765 RS, Tiger 800 XCa, a także wiele innych modeli czeka na ciebie. To świetna okazja żeby przymierzyć się do nowej maszyny, przejechać się nią, jak również poznać jej zalety i wady. Chętnych zapraszamy do salonu Triumpha znajdującego się w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 200. 

Kliknij w LINK, wypełnij formularz, zarezerwuj motocykl i termin, który cię interesuje (nie zapomnij zaznaczyć skąd dowiedziałeś się o akcji). Jazdy odbędą się w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-18:00. Start o każdej pełnej godzinie. Ilość miejsc jest ograniczona.

REKLAMA

Wybierz jedną z dwunastu dostępnych maszyn:

 • Bonneville T 100
 • Street Scrambler
 • Speedmaster Bonneville
 • Thruxton R
 • Bonneville T 120
 • Bonneville Bobber
 • New Street Triple 765 RS
 • New Speed Triple
 • Tiger 800 XCa
 • Tiger 1200
 • Tiger Sport
 • Street Twin

Kontakt do ekipy Triumpha:
mail eventy@triumphpolska.pl
tel. 538 222 888

zobacz galerię

Zobacz również:
26 maja odbędzie się impreza z okazji dni otwartych w poznańskim salonie Honda Karlik. Szykuje się gruba feta dla wielkopolskich motocyklistów.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA