[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Dni otwarte w Ducati Warszawa

Warszawski salon Ducati zaprasza na dni otwarte, które odbędą się od 30 lipca do 1 sierpnia, czyli w najbliższy weekend. Jak zwykle na uczestników czeka wiele atrakcji.

Chętni będą mogli polatać na nowiutkich Dukatach (Hypermotard 796, Monster 696+, Monster 1100S, Multistrada 1200 S), a żadni zakupów być może załapią się nawet na 60% rabaty na akcesoria Ducati. Zapisy na jazdy testowe pod adresem dr@ducati.warszawa.pl. Czas jazdy to 20 minut. Żeby pojeździć musicie mieć oczywiście kask i rękawice, a przed jazdą trzeba wpłacić kaucję zwrotną w wysokości 2000 zł. Dni otwarte startują w piątek o 10 w nowym salonie Ducati przy Alei Prymasa Tysiąclecia 74 i potrwają do upadłego czyli do ostatniego Desmomaniaka na placu boju.

REKLAMAzobacz galerię

Zobacz również:
Gardzisz teksami i szukasz porządnej skóry na motocykl? Mamy dobrą wiadomość - w maju wszystkie skórzane ciuchy kupisz sporo taniej! Podpowiadamy gdzie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij