Dni otwarte w Inter Motors Kraków

Już najbliższy weekend w sobotę i niedzielę w godzinach 10.00-16.00 zapraszamy na dni otwarte do salonu Inter Motors w Krakowie.

Inter Motors
Salon Inter Motors.

Salon mieści się na terenie centrum handlowego Witek w podkrakowskiej Modlniczce przy ul. Handlowców 13. W doskonałej motocyklowej atmosferze będziecie mieli okazje zapoznać się z ofertą odzieży, akcesoriów i części zamiennych z oferty Inter Motors jak również skorzystać kilku atrakcji przewidzianych na te dni i rabatu w wysokości 10% na cały asortyment.
W programie:
- grill dla klientów
- Centrum Testowe kasków
- Centrum Testowe Castrol
- pokazy stunt w wykonaniu Fragmenta 83 na motocyklu Triumph Street Triple 675 (tylko w sobotę)
- 10% rabatu na zakupy
- do każdego zakupu środki do pielęgnacji motocykla GRATIS!

Centrum Testowe? Co to takiego? Wybór kasku nie jest łatwym zadaniem. Każdy ma swoje upodobania, a jak się przekonać, czy dany kask dobrze się sprawdzi przede wszystkim czasie jazdy? Wystarczy skorzystać z możliwości jakie daje Centrum Testowe. Wypożyczacie dostępny kask, wsiadacie na swój motocykl i sprawdzacie czy spełnia wasze oczekiwania. W ofercie znajdują się hełmy różnych typów z oferty: Shark, Shoei, AGV, MDS oraz Ispido. Dodatkowo w Centrum Testowym możecie skorzystać z porad dotyczących środków smarnych Castrol oraz wypróbować smary do łańcucha oraz środki do pielęgnacji i czyszczenia motocykla z oferty Castrol Moto.

Warto być, warto zobaczyć, warto skorzystać! Inter Motors Modlniczka, ul. Handlowców 13 (teren Centrum Handlowego Witek), sobota- niedziela w godzinach 10.00-16.00, telefon: 12 390 78 90.

Zobacz również:
REKLAMA