Dni otwarte w Motocyklowej Fabryce Adrenaliny

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny to znane miejsce na motocyklowej mapie Polski. W nadchodzący weekend MFA organizuje dni otwarte. Na uczestników czekają jazdy testowe motocyklami, mnóstwo promocji i atrakcyjnych ofert.

Już w najbliższy piątek i sobotę, w podwarszawskiej Motocyklowej Fabryce Adrenaliny odbędą się dni otwarte. Zaprezentowany program imprezy jest bardzo bogaty i z pewnością, jest to impreza warta odwiedzenia.

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny to wielkie centrum motocyklowe, mieszczące się zaledwie 5 minut drogi, od lotniska Okęcie, przy trasie „katowickiej” w podwarszawskich Łazach. Najbliższe dni otwarte, to kolejna już impreza z serii motocyklowych spotkań w tym uroczym miejscu prowadzonym przez prawdziwych pasjonatów.

Ekipa Motocyklowej Fabryki Adrenaliny przygotowała dla swoich gości potężną flotę maszyn testowych Kawasaki, Benelli i Kymco. Pośród nich znajdziecie Kawasaki Versys 1000, Z900 i Z125, Vulcan, Ninja650, Benelli 125, 302 Sport, Imperiale 400, TRK 505, 502C oraz Kymco AK 550 i Downtown 350.

Specjalnie na tą okazję salon przygotował przeceny sięgające 25%, a do specjalnej oferty, zarówno dla Pań jak i Panów, wytypowano naprawdę smakowite kąski z oferty marek FOX Racing, John Doe, SW-Motech, Ozone czy Rebelhorn.

MFA dni otwarteMFA

Dni otwarte MFA stały się także okazją, do wprowadzenia Wakacyjnej promocji Kawasaki. Od teraz, każdy kupiony w MFA Kawasaki Z650 lub Ninja 650 będzie doposażony – do wyboru, w przedłużoną, 4-letnią gwarancję lub w oryginalny tankbag, razem z systemem montażu.

Dla swoich gości załoga Motocyklowej Fabryki Adranaliny, przygotowała grill – także w opcji vege, oraz napoje.

Serdecznie zapraszamy do Motocyklowej Fabryki Adrenaliny już w piątek 16 lipca, od 10:00 do 20:00 oraz w sobotę 17 lipca od 10:00 do 18:00.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia, na Facebook: https://www.facebook.com/events/212022650691830?ref=newsfeed; oraz na stronie internetowej Motocyklowej Fabryki Adrenaliny; www.mfamotocykle.pl

MFA dni otwarteMFA
Zobacz również:
REKLAMA