[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Dni otwarte w Motorway Poznań

Salon Motorway w Poznaniu zaprasza wszystkich na dni otwarte już w najbliższy weekend (29-30 czerwca). Będą testy i rabaty, będą zabytkowe motocykle i będzie grill. Mówiąc w skrócie będzie się działo!

W końcu są wakacje! Lato i piękna pogoda już niebawem wróci. To idealny czas na nieco zabawy! Z tej okazji w imieniu Motorway Poznań chcielibyśmy zaprosić was na imprezę, a konkretnie na dni otwarte. W dniach 29-30 czerwca w Poznaniu przy ulicy ul. Romana Maya 1 czekać będzie sporo atrakcji. Przede wszystkim to świetna okazja do przetestowania ciuchów Spidi i kasków Shoei. Oprócz tego organizator przewidział rabat 20% na odzież Spidi a także protektor Z54 gratis do każdej zakupionej kurtki.

Jeśli planujesz zakup kurtki lub spodni koniecznie odwiedź salon w Poznaniu. A może lubisz oldtimery? Z okazji dni otwartych tuż obok salonu odbędzie się wystawa motocykli zabytkowych. Podczas imprezy możesz też liczyć na poczęstunek w formie grilla i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.  

Impreza zacznie się w piątek (29 czerwca) - start o 10 i potrwa do 19.00. Z kolei w sobotę (30 czerwca) salon będzie czynny w godzinach od 10 do 18. Namiary: Motorway, ul. Romana Maya 1, Poznań, szczegóły: https://www.facebook.com/MotorwayPoznan

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tor Silverstone jeszcze dwa lata temu był w opłakanym stanie i nie nadawał się do niczego. Ścigać na nim mogły się co najwyżej monster trucki bo nawierzchni toru nie powstydziłyby się nawet polskie służby drogowe. Dziś Silverstone jest świeżo po remoncie i wciąż się rozwija, a wielu zawodników i ekspertów uznaje go za najszybszy tor wyścigowy na świcie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij