Dni otwarte w Motorway Poznań

Salon Motorway w Poznaniu zaprasza wszystkich na dni otwarte już w najbliższy weekend (29-30 czerwca). Będą testy i rabaty, będą zabytkowe motocykle i będzie grill. Mówiąc w skrócie będzie się działo!

W końcu są wakacje! Lato i piękna pogoda już niebawem wróci. To idealny czas na nieco zabawy! Z tej okazji w imieniu Motorway Poznań chcielibyśmy zaprosić was na imprezę, a konkretnie na dni otwarte. W dniach 29-30 czerwca w Poznaniu przy ulicy ul. Romana Maya 1 czekać będzie sporo atrakcji. Przede wszystkim to świetna okazja do przetestowania ciuchów Spidi i kasków Shoei. Oprócz tego organizator przewidział rabat 20% na odzież Spidi a także protektor Z54 gratis do każdej zakupionej kurtki.

Jeśli planujesz zakup kurtki lub spodni koniecznie odwiedź salon w Poznaniu. A może lubisz oldtimery? Z okazji dni otwartych tuż obok salonu odbędzie się wystawa motocykli zabytkowych. Podczas imprezy możesz też liczyć na poczęstunek w formie grilla i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.  

Impreza zacznie się w piątek (29 czerwca) - start o 10 i potrwa do 19.00. Z kolei w sobotę (30 czerwca) salon będzie czynny w godzinach od 10 do 18. Namiary: Motorway, ul. Romana Maya 1, Poznań, szczegóły: https://www.facebook.com/MotorwayPoznan

Zobacz również:
REKLAMA