Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Dni otwarte w salonie MODEKA

Wrocławski salon firmowy Modeki zaprasza na dni otwarte już jutro i pojutrze czyli 13-14 kiwetnia. Przybywajcie na Gajowicką 114-116 do Wrocławia, a nie pożałujecie.

W programie dni otwartych między innymi jazdy testowe i serwis kasków Shoei, testy kurtek Modeki, pokazy stuntu i szkolenia z pierwszej pomocy. Każdy kto zdecyduje się na zakupy może liczyć na 10% rabatu i gratisowe dodatki do każdego zakupu. Salon jest czynny od 10 do 18 i w tych też godzinach odbędą się dni otwarte. Przybywajcie na Gajowcką 114-116 we Wrocławiu (wjazd w podwórko).

Więcej info na www.modeka.pl

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ