Dni otwarte w salonie Modeka

Będzie się działo! Pokazy stuntu, czy grill bar to tylko niektóre atrakcje imprezy. A na deser „Motocyklowe Wieczory Filmowe”, podczas których będzie można obejrzeć najciekawsze filmy o tematyce motocyklowej w doborowym towarzystwie!

Dni otwarte w salonie Modeka we Wrocławiu.

Wrocławski salon Modeki przy ul. Gajowickiej, zgodnie z tradycją zaprasza na dni otwarte w dniach 8-9 kwietnia. Tym razem będzie jeszcze ciekawiej! Pokazy stuntu, prowadzone przez polskiego zawodnika – Mochu Freestyle czy grill bar to tylko niektóre atrakcje imprezy. Uzupełnieniem dni otwartych, będą znane wrocławskiej publiczności „Motocyklowe Wieczory Filmowe”, podczas których będzie można obejrzeć najciekawsze filmy o tematyce motocyklowej, wymienić się swoimi doświadczeniami, a przede wszystkim spędzić czas w doborowym towarzystwie!

Najbliższy weekend to również doskonała możliwość na uzupełnienie swojej wiedzy teoretycznej w zakresie doboru odzieży motocyklowej, techniki jazdy lub teorii przygotowania się do dłuższego wyjazdu. Na wasze pytania odpowiadać będą Oskar „OK” Kubicki – czołowy polski zawodnik Gymkhany oraz Tobiasz Kukieła, doświadczony podróżnik, motocyklista.

Start imprezy już w piątek 8 kwietnia o godzinie 10 i bawimy się aż do 19. W sobotę 9 kwietnia od 10-18, a w niedzielę 10 kwietnia od 10 do 16!

Salon firmowy Modeki mieści się we Wrocławiu przy ulicy Gajowickiej 114-116 (w podwórzu). Oprócz odzieży z aktualnej oferty takich marek jak Modeka, Dane, Dainese, Stylmartin i City Nomad znajdziecie tam kaski, obuwie motocyklowe, rękawice, ochraniacze, kufry i sakwy. Zapraszamy również po części zamienne, eksploatacyjne oraz akcesoria do motocykli i skuterów.

Zobacz również:
REKLAMA