[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Dni otwarte w salonie Triumph Warszawa

Chcesz sprawdzić jak jeżdżą nowe Triumphy? Masz okazję. Warszawski salon Triumpha zaprasza na dni otwarte. Śpiesz się! To ostatni moment żeby się zapisać...

Triumph Speed Triple S i RS 2018 Triumph dni otwarte

Salon motocykl TRIUMPH Warszawa serdecznie zaprasza na dni otwarte, które odbędą się w weekend 19-20/05/2018. Wszystkich chętnych do przetestowania nowych modeli motocykli TRIUMPH zapraszamy w sobotę i niedzielę w godzinach 9-17.

Wejdź na stronę i zarezerwuj motocykl dla siebie na odpowiadającą Ci godzinę:

REKLAMA

http://warszawa.triumphmotorcycles.pl/wyprobuj-nowego-triumpha/

napisz do ekipy Triumph Polska na adres : eventy@triumphpolska.pl

lub zadzwoń : 538 222 888

TRIUMPH Team zaprasza wszystkich zainteresowanych. Ilość miejsc ograniczona więc warto się pospieszyć! Salon Triumph Warszawa przy Alejach Jerozolimskich 200 czeka.

Zobacz również:
GKM Gdynia zaprasza wszystkich na międzynarodowe zawody Cross Country quadów Quad Golden Cup.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA