REKLAMA

Dni testowe Arai w Motorismo

14 i 15 kwietnia 2012 w godzinach od 10:00 do 17:00 w poznańskim salonie Motorismo będą się odbywały Arai Demo Days. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji przetestować kasków Arai jest to świetna okazja na nadrobienie zaległości.

Dni testowe Arai w Motorismo przy Starołęckiej 7 w Poznaniu to kolejna możliwość nie tylko do odbycia jazdy testowej, ale i wykonania bezpłatnego przeglądu kasku, regulacji i konserwacji oraz uzyskania dodatkowych porad dotyczących zakupu i użytkowania kasków Arai.
Oprócz tego w Motorismo będzie czekać weekendowa wyprzedaż kasków premium Arai i Shoei – super ceny gwarantowane. Dodatkowo, zespół poznańskiego Motorismo przygotował inne atrakcje w tym między innymi wystawę systemów bagażowych SW Motech, wystawę motocyklowej odzieży Gore Tex, produkty testowe chemii S100, bezpłatne impregnowanie odzieży motocyklowej.
A każdy kto 14-15 kwietnia odwiedzi salon Motorismo przy Starołęckiej 7 w Poznaniu załapie się na pyszną kiełbaskę z grilla!Zobacz również:
W Krośnie ruszyła wystawa motocykli WSK - do końca października w galerii handlowej VIVO! fani motocykli z PRL-u mogą podziwiać również rzadziej spotykane modele jak np. Lelek, czy Bąk oraz przyczepkę motocyklową Niewiadów. Ale to nie wszystko!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA