[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Dobry wynik Wargali

Jedyny Polak w Mistrzostwach Niemiec Superbike zdobył swoje pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej.

Do niedzelnych wyścigów na niemieckim Sachsenring  Łukasz miał startować z dobrej 16 pozycji jednak pierwszym biegu jeszcze przed startem posłuszeństwa odmówiła mu jego Yamaha R1. Niestety z tego powodu Łukasz musiał startować z ostatniego 35 pola startowego. Tuż po starcie Polak zdecydowanie zaczął przebijac się do przodu i do mety dojechał na 16 pozycji. Musiał pogodzic się z faktem że punty przeszły mu koło nosa, jednak wiedział, że w drugim wyścigu będzie dobrze.W tym biegu zwycięzył Arne Tode.

Tymczasem na Sachsenring popadał deszcz i drugi bieg musiał odbyć się na mokrym torze. Tym razem Wargala dobrze ruszył spod świateł i znów zaczął swój marsz do przodu. Tuż pod koniec wyścigu kiedy polski zawodnik był na 11 pozycji, z czołówki wycofało się 2 zawodników i Łukasz awansował na 9 miejsce. Pierwszy był Gabor Rizmayer z Węgier. Za finisz na 9 pozycji Polak zgarnął 7 punktów do generalki i zajmuje 24 lokatę. Stawce wciąż przewodzi kolega z teamu Polaka, Niemiec Joerg Teucher.

Już za dwa tygodnie kolejna runda IDM Superbike na austriackim Salzburgring.zobacz galerię

Zobacz również:
Rossi znów w bolidzie Formuły 1. Włoch zamienił się miejscami z arcymistrzem F1 -Lewisem Hamiltonem i dał pojeździć kierowcy swoją Monster Yamahą M1.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij