[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.0

Dołącz do uczestników Dni BMW Motorrad Polska 2019!

Ta wiadomość z pewnością ucieszy miłośników i przyjaciół motocykli BMW – Beskid Żywiecki już na Was czeka! Wszystko za sprawa wielkiego, ogólnopolski zlotu BMW Motorrad Days 2019, który odbędzie się w Ustroniu w dniach 24-26 maja.

Ogólnopolski zlot BMW Motorrad Days 2019 to impreza dedykowana wszystkim miłośnikom motocykli oraz  ich rodzinom. Tegoroczna edycja odbędzie się w Ustroniu, a jej bazę ulokowano w luksusowym hotelu Olympic Spa & Wellness Na uczestników zlotu czeka masa atrakcji, a wśród nich spory park motocykli  testowych BMW. Imprezę podzielono na strefy tematyczne – Sport, Adventure, Heritage, Roadster, Tour, Urban Mobility, Classic, GS oraz Supersport.

Zaplanowano też dwie bardzo urozmaicone trasy biegnące zarówno drogami Beskidu Śląskiego, jak również i bezdrożami naszych południowych sąsiadów.

Pierwsza z nich - krajoznawcza jest bardzo zróżnicowana. Znajdą się na niej odcinki asfaltowe oraz szutrowe, a dla chętnych także kilka nieco trudniejszych przeszkód - między innymi rzeczna przeprawa. Generalnie jednak trasę krajobrazową zaplanowano tak by stanowiła dobra zabawę dla wszystkich uczestników, bez względu na poziom ich motocyklowych umiejętności.

Druga opcja to trasa turystyczna - prawdziwa gratka dla miłośników wąskich, krętych dróg asfaltowych i pięknych krajobrazów. Wiedzie ona urokliwymi drogami Beskidu Śląskiego zahaczając tez o czeskie bezdroża.

To nie koniec, bowiem zainteresowani doskonaleniem techniki jazdy będą mieli możliwość skorzystania z rad specjalistów z California Superbike School oraz instruktorów Akademii Enduro.
Z kolei podróżnicy będą mieli okazje wymienić doświadczenia i skorzystać z usług ADV Poland.

Mało tego, pomyślano także o dzieciach. Dla wygody szalejących motocyklami rodziców – zaopiekują się nimi profesjonalni animatorzy, którzy sprawią, że i dla nich zlot BMW Motorrad Days 2019 będzie okazją do doskonałej zabawy.

REKLAMA

Ważne!
Warunkiem uczestnictwa jest akceptacja regulaminu, rejestracja na stronie internetowej, uregulowanie opłaty i otrzymanie od organizatora stosownego potwierdzenia. Uczestnikiem biorącym udział w jazdach może być każda osoba powyżej 18 roku życia posiadająca uprawnienia do prowadzenia motocykla.

Zgłoszenia i zapisy przyjmowane są wyłącznie poprzez formularz rejestracyjny dostępny w serwisie internetowym organizatora:

https://ssl.bmwmotorradpolska.pl/bmwmotorrad/dnimotorrad2019/

 

PLAN IMPREZY
Piątek 24 maj 2019

15:00 – 20:00 - rejestracja gości

18:00 - 20:00  - kolacja
20:30- Oficjalne otwarcie imprezy BMW Motorrad Day 2019
21:30 - nocny wjazd na Równicę (dla chętnych)
Sobota 25 maj 2019

8:00 – 09:45 - śniadanie

10:00 - parada ulicami Ustronia (dla chętnych)
11:00 - wyjazd na trasy
11:00 – 17:30 - jazda trasami  turystyczną i krajobrazowa (zapisy na konkretne trasy dokonywane są  podczas rejestracji)

Jednocześnie w ośrodku, w trakcie trwania jazd:
13:00 – 18:00 tereny kompleksu hotelowego
-    jazdy testowe nowymi modelami motocykli BMW
-    spotkania w strefach tematycznych:
Sport, Adventure, Heritage, Roadster, Tour, Urban Mobility, Strefa GS, Supersport
-     spotkania w strefach partnerów:
ADV Poland, Akademia Enduro, California Superbike School, Klub BMW
-  Relaks w ośrodku: SPA, basen, kręgle, bilard  - wszystko do dyspozycji gości imprezy

19:00 - kolacja
20:45 - część oficjalna – zakończenie imprezy
21:30  - koncert - muzyka live
Niedziela 26 maj 2019

8:30 – 10:30 – śniadanie

Koniec doby hotelowej 11:00


Baza zlotu BMW Motorrad Days 2019:
Hotel Olympic Spa & Wellness
ul. Grażyńskiego 10, 43 - 450 Ustroń

Więcej informacji o imprezie, warunkach uczestnictwa i kosztach znajdziesz na

bmwmotorradpolska.pl

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij