Dołącz do uczestników Dni BMW Motorrad Polska 2019!

Ta wiadomość z pewnością ucieszy miłośników i przyjaciół motocykli BMW – Beskid Żywiecki już na Was czeka! Wszystko za sprawa wielkiego, ogólnopolski zlotu BMW Motorrad Days 2019, który odbędzie się w Ustroniu w dniach 24-26 maja.

Ogólnopolski zlot BMW Motorrad Days 2019 to impreza dedykowana wszystkim miłośnikom motocykli oraz  ich rodzinom. Tegoroczna edycja odbędzie się w Ustroniu, a jej bazę ulokowano w luksusowym hotelu Olympic Spa & Wellness Na uczestników zlotu czeka masa atrakcji, a wśród nich spory park motocykli  testowych BMW. Imprezę podzielono na strefy tematyczne – Sport, Adventure, Heritage, Roadster, Tour, Urban Mobility, Classic, GS oraz Supersport.

Zaplanowano też dwie bardzo urozmaicone trasy biegnące zarówno drogami Beskidu Śląskiego, jak również i bezdrożami naszych południowych sąsiadów.

BMW Motorrad

Pierwsza z nich - krajoznawcza jest bardzo zróżnicowana. Znajdą się na niej odcinki asfaltowe oraz szutrowe, a dla chętnych także kilka nieco trudniejszych przeszkód - między innymi rzeczna przeprawa. Generalnie jednak trasę krajobrazową zaplanowano tak by stanowiła dobra zabawę dla wszystkich uczestników, bez względu na poziom ich motocyklowych umiejętności.

Druga opcja to trasa turystyczna - prawdziwa gratka dla miłośników wąskich, krętych dróg asfaltowych i pięknych krajobrazów. Wiedzie ona urokliwymi drogami Beskidu Śląskiego zahaczając tez o czeskie bezdroża.

To nie koniec, bowiem zainteresowani doskonaleniem techniki jazdy będą mieli możliwość skorzystania z rad specjalistów z California Superbike School oraz instruktorów Akademii Enduro.
Z kolei podróżnicy będą mieli okazje wymienić doświadczenia i skorzystać z usług ADV Poland.

Mało tego, pomyślano także o dzieciach. Dla wygody szalejących motocyklami rodziców – zaopiekują się nimi profesjonalni animatorzy, którzy sprawią, że i dla nich zlot BMW Motorrad Days 2019 będzie okazją do doskonałej zabawy.

BMW Motorrad

Ważne!
Warunkiem uczestnictwa jest akceptacja regulaminu, rejestracja na stronie internetowej, uregulowanie opłaty i otrzymanie od organizatora stosownego potwierdzenia. Uczestnikiem biorącym udział w jazdach może być każda osoba powyżej 18 roku życia posiadająca uprawnienia do prowadzenia motocykla.

Zgłoszenia i zapisy przyjmowane są wyłącznie poprzez formularz rejestracyjny dostępny w serwisie internetowym organizatora:

https://ssl.bmwmotorradpolska.pl/bmwmotorrad/dnimotorrad2019/

 

BMW Motorrad
PLAN IMPREZY
Piątek 24 maj 2019

15:00 – 20:00 - rejestracja gości

18:00 - 20:00  - kolacja
20:30- Oficjalne otwarcie imprezy BMW Motorrad Day 2019
21:30 - nocny wjazd na Równicę (dla chętnych)
Sobota 25 maj 2019

8:00 – 09:45 - śniadanie

10:00 - parada ulicami Ustronia (dla chętnych)
11:00 - wyjazd na trasy
11:00 – 17:30 - jazda trasami  turystyczną i krajobrazowa (zapisy na konkretne trasy dokonywane są  podczas rejestracji)

Jednocześnie w ośrodku, w trakcie trwania jazd:
13:00 – 18:00 tereny kompleksu hotelowego
-    jazdy testowe nowymi modelami motocykli BMW
-    spotkania w strefach tematycznych:
Sport, Adventure, Heritage, Roadster, Tour, Urban Mobility, Strefa GS, Supersport
-     spotkania w strefach partnerów:
ADV Poland, Akademia Enduro, California Superbike School, Klub BMW
-  Relaks w ośrodku: SPA, basen, kręgle, bilard  - wszystko do dyspozycji gości imprezy

19:00 - kolacja
20:45 - część oficjalna – zakończenie imprezy
21:30  - koncert - muzyka live
Niedziela 26 maj 2019

8:30 – 10:30 – śniadanie

Koniec doby hotelowej 11:00


Baza zlotu BMW Motorrad Days 2019:
Hotel Olympic Spa & Wellness
ul. Grażyńskiego 10, 43 - 450 Ustroń

Więcej informacji o imprezie, warunkach uczestnictwa i kosztach znajdziesz na

bmwmotorradpolska.pl

 

BMW Motorrad

zobacz galerię

Zobacz również:
Motocyklowa Fabryka Adrenaliny to znane miejsce na motocyklowej mapie Polski. W nadchodzący weekend MFA organizuje dni otwarte. Na uczestników czekają jazdy testowe motocyklami, mnóstwo promocji i atrakcyjnych ofert.
ZOBACZ WIĘCEJ