[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.7

Dołącz z BMW do drużyny świętego Mikołaja!

Ho! Ho! Ho! Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja i razem z BMW Motorrad zanieś radość i uśmiech do dziecięcych szpitali.

Choć dla większości ludzi Święta Bożego Narodzenia to czas radości i spotkań z bliskimi, nie wszyscy mogą się nim cieszyć w należyty sposób. Dzieci spędzające święta w szpitalach nie będą ubierały choinki ani pomagały w przygotowaniach do wigilii. Spędzą je z dala od domu i choć nie zabraknie im opieki, to z pewnością brak im będzie prawdziwej świątecznej atmosfery.

Możesz to jednak zmienić! Dołącz do organizowanej przez BMW Motorrad akcji “prezent za zdjęcie” i spraw, by dzieci choć na chwilę zapomniały o szpitalu i chorobie. Pokaż im, że ktoś się o nie troszczy i że są dla kogoś ważne.

Między 6 a 23 grudnia zrób zdjęcie z jakimś atrybutem Świętego Mikołaja i logo BMW, wejdź na stronę prezentzazdjecie.pl i za pośrednictwem formularza prześlij swoją fotkę elfom z BMW Motorrad, które Twoje zdjęcie zamienią na prezenty!

Z zaufanych źródeł wiemy, że Święty Mikołaj już nie może się doczekać aż wskoczy na swoje BMW S 1000 RR i ruszy w podróż po dziecięcych szpitalach by rozdać maluchom podarki. Pracy będzie miał sporo, bo czeka aż 100 wspaniałych prezentów do wręczenia! A to oznacza, że na twarzach setki dzieci - między innymi dzięki Tobie - zagości pełen nadziei i wdzięczności uśmiech.

Nie zwlekaj i wraz z drużyną BMW Motorrad dołącz do pomocników Świętego Mikołaja!
Twoja pomoc może zmienić wiele!

 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij