[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Dovizioso też ściga się w rajdach...

Memoriał Attilio Bettegi jest poświęcony tragicznie zmarłemu w 1985 roku podczas Tour de Corse kierowcy rajdowemu i tersterowi Lancii. Odbywa się podczas Bolońskiego MotoShow.

Podczas memoriału znani kierowcy rajdowi i sportowcy z innych dziedzin sportu motorowego ścigają się na trasie rajdowej. W tym roku oprócz gwiazd takich jak Petter Solberg i Jari-Matti Latvala udział wziął Andrea Dovizioso.

Włoch okazał się nie gorszy niż rajdowe gwizdy, gdyż przeszedł do finału pokonując Latvalę i Krisa Meeke. w finale poległ z Petterem Solbergiem choć zanim Solberg mógł cieszyć się ze zwycięstwa Dovi dał mu w kość. Sam Solberg powiedział, że Dovizioso ma naturalny talent i jest lepszym kierowcą rajdowym niż Valentino Rossi, który całkiem niedawno również popisał się dobrym występem w samochodzie rajdowym podczas Monza Rally Show.

REKLAMA


Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij