[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Dovizioso też ściga się w rajdach...

Memoriał Attilio Bettegi jest poświęcony tragicznie zmarłemu w 1985 roku podczas Tour de Corse kierowcy rajdowemu i tersterowi Lancii. Odbywa się podczas Bolońskiego MotoShow.

Podczas memoriału znani kierowcy rajdowi i sportowcy z innych dziedzin sportu motorowego ścigają się na trasie rajdowej. W tym roku oprócz gwiazd takich jak Petter Solberg i Jari-Matti Latvala udział wziął Andrea Dovizioso.

Włoch okazał się nie gorszy niż rajdowe gwizdy, gdyż przeszedł do finału pokonując Latvalę i Krisa Meeke. w finale poległ z Petterem Solbergiem choć zanim Solberg mógł cieszyć się ze zwycięstwa Dovi dał mu w kość. Sam Solberg powiedział, że Dovizioso ma naturalny talent i jest lepszym kierowcą rajdowym niż Valentino Rossi, który całkiem niedawno również popisał się dobrym występem w samochodzie rajdowym podczas Monza Rally Show.


Zobacz również:
Szykuje się duża akcja serwisowa dotycząca motocykli wyposażonych w klocki hamulcowe Brembo. Na pierwszy ogień idą Ducati 1299 Panigale Superleggera i kilka modeli Triumpha.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA