Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Drogowa Husqvarna 900

Jak do tej pory jedynymi drogowymi Huskami jakie można było znaleźć w ofercie należącej od kilku lat do BMW firmy były odjechane maszynki supermoto. Już niedługo ma się to zmienić.

Husqvarna oczywiście wraz z BMW pracuje nad nowym sprzętem drogowym. Huska chce wejść na rynek, z którym do tej pory nie miała wiele wspólnego i chce to zrobić ze sporym hukiem. Rzędowa 900 jaką pokazano na zaprezentowanym poniżej filmie ma być najmocniejszym silnikiem Husqvarny. Ten piec bardzo przypomina nam Beemkową 800. Czyżby wszystko zostało w rodzinie? Ze szkiców i rysunków poglądowych wygląda na to, że drogowa Husqvarna będzie czymś pomiędzy nakedem, a supermoto. Agresywna sylwetka, mocny silnik i świadomość, że to pierwszy tego typu sprzęt od Husqvarny być może sprawią, że może stać się kurą znoszącą złote jaja.zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij