[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Drogowa Husqvarna 900

Jak do tej pory jedynymi drogowymi Huskami jakie można było znaleźć w ofercie należącej od kilku lat do BMW firmy były odjechane maszynki supermoto. Już niedługo ma się to zmienić.

Husqvarna oczywiście wraz z BMW pracuje nad nowym sprzętem drogowym. Huska chce wejść na rynek, z którym do tej pory nie miała wiele wspólnego i chce to zrobić ze sporym hukiem. Rzędowa 900 jaką pokazano na zaprezentowanym poniżej filmie ma być najmocniejszym silnikiem Husqvarny. Ten piec bardzo przypomina nam Beemkową 800. Czyżby wszystko zostało w rodzinie? Ze szkiców i rysunków poglądowych wygląda na to, że drogowa Husqvarna będzie czymś pomiędzy nakedem, a supermoto. Agresywna sylwetka, mocny silnik i świadomość, że to pierwszy tego typu sprzęt od Husqvarny być może sprawią, że może stać się kurą znoszącą złote jaja.

REKLAMAzobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij