[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Drogowy szał cz.1

Szał na drogach nie występuje tylko w naszym kraju. To nie tylko polski kierowca jest agresywny i bezmyślny. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich ale jednak w naszym kraju wielu kierowców staje się podczas jazdy Michaelem Schumacherem i tak samo jak ten niemiecki kierowca nie zawsze grają oni czysto.

Taka sytuacja została właśnie uwieczniona przez francuskiego motocyklistę który został potraktowany przez kierowcę niemalże z byka. Takie zdarzenia błyskawicznie podnoszą ciśnienie. Co wtedy zrobić? Ile razy po takiej akcji stwierdziliście, że nie ma co sie napinać i kręcąc głową przy akompaniamencie soczystych słów pod adresem kierowcy odjeżdżaliście? A może postąpiliście tak jak ten krewki Francuz, który postanowił dać nauczkę debilnemu kierowcy i zwyczajnie zatrzymał go z zamiarem "wysprzęglenia w ryja"? A może obie formy są poprawne? Żeby było jasne: nie namawiamy tu do drogowej agresji, ale też nie przekonujemy do bycia pobłażliwym i godzenia się z takimi zachowaniami. Wszak my, motocykliści też nie jesteśmy biali jak śnieg i nam też nieraz należałaby się nauczka. Poniżej znajdziecie sporo podbramkowych sytuacji które zawdzięczamy bezmyślnym kierowcom. Część druga już jutro.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij