Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Drugi dzień Wystawy

Dopiero drugi dzień Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów w Warszawie pokazał, że ta impreza wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Także u nas na stoisku znajdziecie sporo ciekawostek. Możecie nawet zgarnąć 3 litry oleju motocyklowego Orlen Platinum  zupełnie za free! Co trzeba zrobić?

Żeby zdobyć 3 litry oleju motocyklowego Orlen Platinum zupełnie za free wystarczy wziąć udział w organizowanym przez nas i stowarzyszenie Motopomocni kursie pierwszej pomocy przedmedycznej, wypełnić ankietę i gotowe! 3 litry oleju są Twoje. Wciąż dużym zainteresowaniem cieszą się największe stoiska: Intermotors, BMW, Ducati, Triumph, stoisko Poland Position czyli Suzuki i Yamaha, stoisko Almot-Junak, Romet, Hyosung i Zipp. Wiele ludzi przewija się przez stoiska akcesoryjne i ciuchowe. Zainteresowanie budzą nowe kaski Shoei, dość bogata kolekcja Naxy, akcesoria Larssona, Wilmatu i Touratecha. Oglądający zaglądają też na stoiska quadowe BRP - Can-Am, Cectek i na stoisko nowego przedstawiciela Arctic Cata i TGB. Sporą popularnością cieszą się motocykle Victory, które po raz pierwszy mają swoje stosko na Wystawie. Tymczasem na stoisku MOTOCYKLA rozdajemy kolejne litry oleju przeszkalając kolejne osoby z zakresu pierwszej pomocy, wręczamy wyróżnienia dla najlepszych motocykli tego roku wybranych przez was w plebiscycie Best Bikes 2013. Każdy z was może też załapać się na unikalny, czarny kubeczek MOTOCYKLA i akcesoria (kubek z siatką i kominiarką kosztuje jedyne 8 zł). Dziś wystawa potrwa do 18, a jutro już ostatni dzień tegorocznej OWMiS.


zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ