Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Drugi etap konkursu Ekipa na Majówce

Prawie trzy tygodnie temu rozpoczął się majówkowy konkurs Motorismo "Ekipa na Majówce". Wysyłając fajne zdjęcia ze swojej motocyklowej majówki mogliście wygrać nagrody z łącznej puli 4000 zł.

Właśnie zakończył się czas przeznaczony na przesyłanie zdjęć. Teraz przyszedł moment na etap głosowania, dlatego głosujcie na najlepsze waszym zdaniem zdjęcia - warto to zrobić bo ich autorzy wygrają cenne nagrody, a wśród głosujących zostanie wylosowane 10 osób, które dostaną bony o wartości 200 zł do wykorzystania z katalogu Świat Akcesoriów Motocyklowych Motorismo. Jeśli bierzecie udział w konkursie możecie oczywiście ratować się znajomymi namawiając ich do głosowania na wasze fotki. Wszystkie chwyty dozwolone, a jest o co walczyć bo nagrody za cztery tysie czekają!
Głosujcie na https://www.facebook.com/motorismo/app_130340883708703

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ