[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Ducati 1199 - czy będzie tak wyglądać?

Pojawienie się Diavela był o chyba najgorzej strzeżoną tajemnicą w motocyklowym światku - tak przynajmniej wydawało się wtedy, ale czy to nie jest przypadkiem nowa strategia marketingowa Ducati?

Ukrywanie swoich najnowszych dzieł i projektów przestało być ważne. Ducati zaczęło pokazywać swoje prototypy na większą skalę i taka strategia może przynieść spore korzyści. Tak się stało w przypadku Multistrady i Diavela - te modele okazały się sporymi hitami. Teraz czas na małego Streetfightera, o którym pisaliśmy niedawno i na flagowego przecinaka 1199. Pierwsze zdjęcia szpiegowskie rzekomo przedstawiające ten motocykl pojawiły się już jakiś czas temu. My prezentujemy projekt studyjny w malowaniu a'la Rossi. Dzieło sztuki?

REKLAMA


Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij