Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Ducati 2015: 1299 Panigale i Multistrada 1200

Na motocyklowych targach EICMA Ducati, oprócz Panigale R, Diavel Titanium i Monster Stripes, pokazał też nowego gracza 1299 Panigale oraz nową Multistradę 1200.

Nowe Ducati 1299 Panigale ma silnik Superquadro o pojemności 1285 cm3 . Silnik rozwija aż 205 KM co w połączeniu z piórkową wagą (166,5 kg), powoduje, że 1299 Panigale staje się poważnym graczem w swojej klasie.

Ducati 1299 Panigale jest wyposażony w nowy system, dostosowujący pracę motocykla do panujących warunków. Po raz pierwszy w drogowym motocyklu Ducati, 1299 Panigale będzie wyposażony w Ducati Quick Shift (DQS). Oprócz tego na pokładzie znajdziemy takie systemy jak: Ducati Traction Control (DTC), Ducati Wheelie Control (DWC) i Engine Brake Control (EBC).

Swoją światową premierę miał także Ducati Multistrada 1200. Po raz pierwszy, Multistrada jest wyposażona w system DVT (Desmodromic Variable Timing). W Multistradzie zagościły też lampy, doświetlające zakręty Ducati Cornering Lights (DCL), wykonane w całości z LED-ów. Dla wygody jeźdźca zamontowano Ducati Multimedia System, dzięki niemu można podłączyć swojego smartfona.

zobacz galerię

Zobacz również:
Majówkowy zawrót głowy, czyli motocross w Lidzbarku już za nami! 280 zawodników zapewniło emocje na torze podczas inauguracyjnych rund Orlen MX MP i Orlen MX PP.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij