Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Ducati Alstare Team WSBK

Zespół Alstare do tej pory współpracował z marką Suzuki i na takich motocyklach jeździli ich zawodnicy. Teraz motocyklem Alstare będzie Ducati 1199 Panigale R.

Na dwóch Dukatach zespołu Alstare będą ścigać się Carlos Checa i Ayrton Badovini. Dzięki temu pierwszemu Alstare może liczyć na spore wsparcie od Ducati Corse, które już od kilku lat nie wystawia fabrycznego zespołu. Do tej pory Ducati wspierał Checę i Davide Giugliano kiedy ci jeździli w zespole Althea Racing. Ten zespół jednak wycofał się z wyścigów i jego miejsce zajęło Alstare. Sponsorami zespołu będą: Energy TI, które sponsoruje również występy Andrei Ianonne w MotoGP, TIM który od dawna sponsoruje zespoły Ducati w królewskiej klasie i FIAMM również znane z garażu Ducati na paddocku MotoGP. Zupełnie nową firmą w wyścigach jest FICC - firma produkująca napoje energetyczne. Właścicielem zespołu jest Francis Batta. Poniżej kilka zdjęć nowego motocykla i filmy  na pożegnanie Suzuki i powitanie Ducati.


zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij