Ducati DesertX we Wrocławiu!

Już w najbliższy weekend najnowszy model Ducati – DesertX odwiedzi salon Liberty Motors Wrocław. Chcesz zobaczyć ten motocykl na żywo? Musisz tam być!

Ducati DesertX 2022 Ducati

Kiedy projekt koncepcyjny Ducati DesertX pojawił się w mediach chyba nikt nie wierzył, że ta maszyna trafi do produkcji seryjnej i to w niemal niezmienionej formie, a jednak Ducati postawiło się i DesertX naprawdę wygląda jak motocykl adventure z innej planety. Prezentacje i pierwsze testy już się odbyły, a teraz przyszedł czas na tournee tej maszyny po polskich salonach Liberty Motors. Już w najbliższy weekend 20-23 maja DesertX odwiedzi salon Ducati Liberty Motors Wrocław przy Sobieskiego 5, gdzie odbędzie się nie tylko krótka prezentacja, ale też będzie można ten motocykl oglądać na wystawie i zapoznać się z każdym jego szczegółem.

DesertX to najnowszy model motocykla adventure marki Ducati oparty na silniku V2 Testastretta 90o o pojemności 937 cm3, mocy 110 KM i momencie obrotowym wynoszącym 90 Nm. Silnik umieszczony jest w kratownicowej ramie, opartej na zawieszeniach typowych dla motocykli klasy Adventure: Widelec upside-down Kayaba o średnicy 46 mm i skoku 230 mm oraz w pełni regulowany amortyzator Kayaba. Motocykl postawiony jest na szutrowych, dualowych oponach Pirelli Scorpion Rally STR i szprycowanych obręczach – przednie ma 21 cali średnicy a tylne jest 18-calowe. DesertX jest wyposażony w pakiet elektroniki dbającej o bezpieczeństwo oraz przyjemność z jazdy, a w pełnym rynsztunku – gotowy do jazdy waży 223 kg. Cena detaliczna w salonach Liberty Motors wynosi 76 900 zł.

Więcej informacji znajdziesz w materiale poświęconym modelowi DesertX na naszej stronie oraz na oficjalnej stronie ducatipolska.pl


Ducati DesertX 2022Ducati
REKLAMA