Ducati Diavel Diesel - tego jeszcze nie było!

Ducati Diavel Diesel? Tak! To nie jest żart. A jakby tego było mało, to maszyna ma powstać w limitowanej serii 666 egzemplarzy.

Zdawać by się mogło, że Ducati Diavel już sam w sobie jest na tyle zjawiskowa maszyną by można go było uznać za motocyklowe dzieło sztuki. Ale nic z tego, diabeł przecież nie śpi i robi co może, aby apetyt wzrastał w miarę jedzenia.

Oto Ducati Diavel Diesel, wspólne dzieło Ducati Design Center i  Andrei Rosso, dyrektor kreatywny odzieżowej firmy Diesel.

Maszyna powstanie w limitowanej serii 666 (jakże by inaczej) motocykli, bazuje na standardowym Diavelu i utrzymana jest z futurystyczno-postapokaliptycznym klimacie, a do sprzedaży trafić ma w kwietniu tego roku. Razem z maszyna do sklepów trafi dedykowana linia odzieży; dżinsy, skórzane kurtki oraz koszule i koszulki.

Znaki szczególne serii Diavel Diesel to elementy nadwozia z nierdzewnej, skórzane siodło i charakterystyczny logotyp z głowa Irokeza.

A oto pełna lista przeróbek:

- Pokrywa zbiornika, obudowa lampy i pokrywa siodła pasażera z ręcznie szczotkowanej stali nierdzewnej z widocznymi spawami i nitami

- Czarne anodyzowane boczne wloty powietrza

- Boczna pokrywa wlotu powietrza z logo Diesel wewnątrz

- Czerwona deska rozdzielcza LCD

- Wydechy Zircotec z czarną powłoką ceramiczną

- Skórzane siodło DDD Piramid

- Okolicznościowa tabliczka z numerem na ramie

- Matowa czerń

Zobacz również:
REKLAMA