[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.0

Ducati Diavel Diesel - tego jeszcze nie było!

Ducati Diavel Diesel? Tak! To nie jest żart. A jakby tego było mało, to maszyna ma powstać w limitowanej serii 666 egzemplarzy.

Zdawać by się mogło, że Ducati Diavel już sam w sobie jest na tyle zjawiskowa maszyną by można go było uznać za motocyklowe dzieło sztuki. Ale nic z tego, diabeł przecież nie śpi i robi co może, aby apetyt wzrastał w miarę jedzenia.

Oto Ducati Diavel Diesel, wspólne dzieło Ducati Design Center i  Andrei Rosso, dyrektor kreatywny odzieżowej firmy Diesel.

REKLAMA

Maszyna powstanie w limitowanej serii 666 (jakże by inaczej) motocykli, bazuje na standardowym Diavelu i utrzymana jest z futurystyczno-postapokaliptycznym klimacie, a do sprzedaży trafić ma w kwietniu tego roku. Razem z maszyna do sklepów trafi dedykowana linia odzieży; dżinsy, skórzane kurtki oraz koszule i koszulki.

Znaki szczególne serii Diavel Diesel to elementy nadwozia z nierdzewnej, skórzane siodło i charakterystyczny logotyp z głowa Irokeza.

A oto pełna lista przeróbek:

- Pokrywa zbiornika, obudowa lampy i pokrywa siodła pasażera z ręcznie szczotkowanej stali nierdzewnej z widocznymi spawami i nitami

- Czarne anodyzowane boczne wloty powietrza

- Boczna pokrywa wlotu powietrza z logo Diesel wewnątrz

- Czerwona deska rozdzielcza LCD

- Wydechy Zircotec z czarną powłoką ceramiczną

- Skórzane siodło DDD Piramid

- Okolicznościowa tabliczka z numerem na ramie

- Matowa czerń

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij