Ducati Diavel Titanium – Jednoślad Roku Playboya

Diavel Titanium zdobył tytuł Jednoślad Roku Playboya przyznawanego przez kapitułę dziennikarzy motoryzacyjnych współpracujących z magazynem Playboy.

Diavel Titanium to motocykl wyjątkowy, to jednoślad który w jednym rzędzie może stanąć z najnowszym Ferrari czy Lamborghini, ponieważ reprezentuje taki sam poziom abstrakcji motoryzacyjnej co te najsłynniejsze sportowe marki samochodowe. To ważne wyróżnienie, które wskazuje, że takie motocykle jak Ducati trafiają na najbardziej prestiżowe „salony motoryzacyjne”, a postęp technologiczny, jak również niesamowity image, który dają swojemu właścicielowi jest równy posiadaniu super samochodów. Takimi cechami charakteryzuje się właśnie Ducati, a model Diavel w wersji Titanium, ze względu na swoją ekskluzywność uosabia wszystkie cechy motocykla dla prawdziwego Playboya. Limitowana seria Ducati Diavel Titanium została wykończona zaawansowanymi technologicznie materiałami takimi jak wszechobecny tytan i włókno węglowe. Specjalne malowanie, koła, wloty powietrza oraz kilkanaście innych drobiazgów czyni z niego motocykl na wskroś wyjątkowy. Każdy właściciel tego dzieła sztuki, może czuć się wybrańcem, który w swojej kolekcji posiada doskonały motocykl, jeden z 500 wyprodukowanych egzemplarzy. Diavel Titanium kosztuje w polskich salonach 126 900 zł

zobacz galerię

Zobacz również:
Startuje sezon Pucharu Polski Pit Bike. Podczas pierwszej rundy, która odbędzie się na torze Wallrav Race Center pod Zieloną Górą, zawodnicy zmierzą się w formule SM, czyli wyścigach na asfalcie. Wydarzenie zaplanowano na 6 czerwca 2021, całość będzie transmitowana na żywo, na kanale organizatora.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA