Ducati Monster 1100 EVO

Już w drugiej połowie 2011 roku ma pojawić się Ducati Monster 1100 EVO. To oczywiście bardziej napakowana wersja dobrze znanego dużego Potwora.

Monster 1100 EVO ma być napędzany 100-konnym silnikiem Desmodue Evoluzione. To dotychczas najmocniejszy chłodzony powietrzem silnik Ducati. EVO będzie również wyposażone w najnowsze techniczne osiągnięcia Ducati czyli wykorzystywane w Multistradzie systemy DTC (Ducati Traction Control), ABS oraz nowe mokre sprzęgło APTC działające podobnie jak anty-hopping.
Jednym słowem to ciąg dalszy ugrzecznienia i cywilizowania wyrywnej natury Monstera. A może to nei było jedno słowo? W każdym razie widać że Ducati ma zamiar pakować swoje najnowsze wynalazki do wszystkiego co się rusza i nie ucieka na drzewo. Przewidziana cena tego wypakowana elektroniką nakeda w USA ma wynosić 11 995$.źródło: TopSpeed

Zobacz również:
Elektryczny siłownik zamiast amortyzatora przedniego – oto patent Hondy na system wspomagający kierowcę w kryzysowych sytuacjach. Rozwiązanie to znajdzie się w przyszłych Gold Wingach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA