[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Ducati Monster 25 Anniversario - ćwierć wieku Monstera

Drodzy państwo czapki z głów. Oto z okazji ćwierćwiecza Monstera na salony wjeżdża wyjątkowy Ducati Monster 1200 25o Anniversario.

Ducati Monster 1200 25 Anniversary Ducati Monster 1200 25 Anniversary

Ducati ma ostatnio sporo do powiedzenia jeśli chodzi o limitowane, czy też ekskluzywne wersje swoich motocykli. Co jakiś czas wyszukuje kolejną rocznicę lub okazję dla stworzenia wyjątkowych wersji Ducati. Teraz jednak okazja jest nie byle jaka - 25-lecie Monstera to rocznica modelu, który właściwie uratował markę Ducati.

Monster miał swoją premierę 5 marca 1993 roku w wersji 900. Od tego czasu w rodzinie monsterów pojawiło się sporo kolejnych modeli, przez 600, 696, 920, 1100 po najświeższe 821, 796 czy 1200. To właśnie ten ostatni dostąpił zaszczytu posłużenia za bazę wersji rocznicowej.

REKLAMA

Monster 1200 25o Anniversario z technicznego punktu widzenia nie różnie się znacznie od standardowej wersji. Różnicę robią detale w postaci karbonowych błotników i osłony stacyjki, magnezowych kół Marchesini, sporej ilości elementów z frezowanego aluminium, specjalnego rocznicowego siedzenia. Do tego dochodzą drobiazgi w postaci specjalnych klamek, miniowiewki, malowanej na złoto ramy, amortyzatora skrętu Ohlinsa, czy specjalnego rocznicowego pokrowca. No i nie sposób zapomnieć o malowaniu Tricolore, czyli w barwach włoskiej flagi, oraz specjalnej tabliczki z numerem seryjnym.

Monster Anniversario będzie limitowany do 500 sztuk i pojawi się w salonach dopiero we wrześniu. Zamawiać można już, a pierwsza okazja żeby go zobaczyć to startujący w przyszłym tygodniu World Ducati Week 2018 we włoskim Misano. Cena nie jest jeszcze znana.

zobacz galerię

Zobacz również:
Fred Krugger zademonstrował przebudowaną Yamahę SR400, która jest hołdem dla Bernarda Ansiau, wieloletniego inżyniera i mechanika legendy MotoGP Valentino Rossiego.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA