[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Ducati Monster Diesel

Na szczęście nie jest to przeskok na silniki pędzone ropa a jedynie specjalna edycja Monstera 1100 EVO zadedykowana firmie modowej Diesel.

W pierwszej chwili nie byliśmy pewni o co chodzi, ale na szczęście później samo Ducati rozwiało nasze wątpliwości. Monster 1100 EVO Diesel to po prostu efekt współpracy Ducati z marką ciuchów Diesel. Monster jest nieźle podpasiony - ma stylowe siedzenie i dodatki: osłonę zegarów i wydechu nakładka na siedzenie pasażera, logo Diesla i specjalna plakietka z numerem seryjnym. 

Wyjątkowe jest też oczywiście malowanie. Monster 1100 EVO Diesel jest malowany w kolorach oliwkowym i czarnym macie w nawiązaniu do "stylu urban military" jak nazwali go włosi. Monstery Diesel mają trafić do sprzedaży pod koniec lipca. W USA Diesel ma kosztować 13,795$. Diesel zrewanżował się Ducati oczywiście linią ciuchów sygnowaną Ducati. Jeśli ktokolwiek z was spodziewał się, że piszemy o monsterze na ropę - przepraszamy:) My też daliśmy się nabrać.


zobacz galerię

Zobacz również:
Za sprawą epidemii koronawirusa sprzedaż nowych motocykli w kwietniu spadła niemal o 50%, podobna sytuacja miała miejsce w przypadku używanych motocykli sprowadzanych z zagranicy. Na szczęście pod koniec miesiąca trend spadkowy nie tylko został zatrzymany, ale nawet się odwrócił.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA