Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
1.0

Ducati Monster Diesel

Na szczęście nie jest to przeskok na silniki pędzone ropa a jedynie specjalna edycja Monstera 1100 EVO zadedykowana firmie modowej Diesel.

W pierwszej chwili nie byliśmy pewni o co chodzi, ale na szczęście później samo Ducati rozwiało nasze wątpliwości. Monster 1100 EVO Diesel to po prostu efekt współpracy Ducati z marką ciuchów Diesel. Monster jest nieźle podpasiony - ma stylowe siedzenie i dodatki: osłonę zegarów i wydechu nakładka na siedzenie pasażera, logo Diesla i specjalna plakietka z numerem seryjnym. 

Wyjątkowe jest też oczywiście malowanie. Monster 1100 EVO Diesel jest malowany w kolorach oliwkowym i czarnym macie w nawiązaniu do "stylu urban military" jak nazwali go włosi. Monstery Diesel mają trafić do sprzedaży pod koniec lipca. W USA Diesel ma kosztować 13,795$. Diesel zrewanżował się Ducati oczywiście linią ciuchów sygnowaną Ducati. Jeśli ktokolwiek z was spodziewał się, że piszemy o monsterze na ropę - przepraszamy:) My też daliśmy się nabrać.


zobacz galerię

Zobacz również:
Hyosung Exiv 250 to nowa, lekka i łatwa w prowadzeniu maszyna, która na wiosną pojawi się w ofercie Arkus & Romet Group.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ