REKLAMA

Ducati MotoGP Night

W ostatnią niedzielę na Piazza Maggiore w Bolonii przybyło 38 tysięcy fanów marki Ducati. Właśnie tam odbyła się impreza promująca zespół wyścigowy Ducati tuż przed startem sezonu MotoGP.

Była to też świetna okazja do zaprezentowania Monsterów 796 w barwach jeźdźców wyścigowych Ducati, czyli z numerami 46 (Valentino Rossi) i 69 (Nicky Hayden). Oczywiście zawodnicy bardzo entuzjastycznie wyrażali się o swoich zespołach i pełno było promocyjnej paplaniny. To był kolejna świetna okazja do wypromowania swojej kury znoszącej złote jajka, która na pewno zaprocentuje już niedługo. Podczas trwania imprezy Valentino zdradził ciekawostkę. Zdradził że po zakończeniu kariery w MotoGP ma zamiar przejść do Superbike'ów i chętnie będzie się ścigał na Ducati. Poza tym Gabriele del Torchio zdementował plotki jakoby Ducati planowało zbudować scramblera i skuter. Włosi pracują natomiast nad nowym Superbikiem. Poniżej galeria zdjęć z tej imprezy (klik w zdjęcie)REKLAMA

REKLAMA

Zobacz również:
Szykuje się duża akcja serwisowa dotycząca motocykli wyposażonych w klocki hamulcowe Brembo. Na pierwszy ogień idą Ducati 1299 Panigale Superleggera i kilka modeli Triumpha.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA