Ducati Polska zaprasza na Scrambler Yellow Day

Lepiej zapisz się już dziś. Impreza startuje 14 sierpnia!

Zlot Ducati Scrambler Yellow Day Ducati Polska

Ducati Scrambler Yellow Day to impreza dla właścicieli customowych i seryjnych motocykli typu Scrambler, Café Racer, Street Tracker, Bobber i Brat Style. Jeśli kochasz dzielić się swoim hobby wraz z podobnymi sobie pasjonatami, manifestować luźny styl życia i czerpać radość z każdej chwili spędzonej na swoim motocyklu, to nie może Cię zabraknąć w sobotę 14 sierpnia! Udział w wydarzeniu wymaga zapisu poprzez formularz: zapisz się tutaj.

Podczas wydarzenia wybierzemy się w trasę za miasto, będziemy stylowo przemykać po ulicach Warszawy, a dla chętnych i najbardziej odważnych uczestników, zjedziemy z utwardzonych dróg i na specjalnie przygotowanym, zamkniętym torze sprawdzimy off-roadowe zdolności naszych maszyn pod okiem instruktorów.

Po wszystkim zintegrujemy się przy kolacji i wspólnie obejrzymy film o tematyce motocyklowej - wspaniała atmosfera gwarantowana! Dla wszystkich tych, którzy przyjadą na imprezę z dalszych rejonów Polski, lub będą mieli ochotę zabawiać się nieco dłużej, oferujemy bezpieczne przechowanie motocykli na terenie obiektu Drive-Position. Istnieje też możliwość zarezerwowania we własnym zakresie noclegu w pobliskich hotelach: Ajax bądź Groman.

W imprezie Ducati Scrambler Yellow Day można wziąć udział na dwa sposoby: dołączyć do nas całkowicie bezpłatnie, albo po uiszczeniu opłaty 250 zł uzyskać pakiet atrakcyjnych gadżetów i dostęp do pełnego zakresu atrakcji. W wariancie rozszerzonym uczestnicy otrzymają w cenie obiad, unikatową koszulkę, której wzór przygotowaliśmy wyłącznie na tę okazję, a także możliwość wzięcia udziału w Scrambler Cup, czyli rywalizacji na torze kartingowym. Kierowcom z trzema najlepszymi czasami okrążeń wręczymy pamiątkowe puchary i ciekawe nagrody ufundowane przez Ducati Polska.

Harmonogram dnia 14.08.2021:

11:00 Wyjazd spod salonu Ducati Liberty Motors Piaseczno (ul. Puławska 44D, Piaseczno)
11:00 – 14:00 Przejazd wyznaczoną trasą w kolumnach
14:00 – 15:00 Obiad E Sport Spot w Elektrowni Powiśle (ul. Dobra 42D, Warszawa)
16:30 – 18:00 Ćwiczenia offroadowe na torze Drive-Position (ul. Graniczna 15, Sękocin Stary)
18:00 – 19:30 Scrambler Cup – puchar gokartowy z nagrodami
19:30 – 22:00 Kolacja grillowa i kino letnie (dla chętnych nocleg w hotelu)

Zachęcamy też do dołączenia do wydarzenia na facebookowym profilu Ducati Polska oraz Scrambler Ducati Polska. Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla właścicieli customowych i seryjnych motocykli typu Scrambler, Café Racer, Street Tracker, Bobber i Brat Style.

Liczba miejsc ograniczona – nie zwlekaj i dołącz do nas już teraz!

Uwaga! Udział w wydarzeniu wymaga zapisu poprzez formularz: zapisz się tutaj.

 

 

 

Zobacz również:
Axxis Wolf DS to bardzo ciekawie wyglądający adventure’owy kask za niewygórowaną cenę.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA