[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Ducati Riding Experience 2012

W przyszłym roku Ducati Riding Experience odbędzie się 5 razy na największych włoskich torach wyścigowych. Impreza startuje 18 kwietnia na Adria Circuit (18-20 kwietnia). Wśród gości Ducati pojawią się Troy Bayliss i Marco Luccinelli.

Terminarz imprez Ducati Riding Experience:

1. 18-19-20 kwietnia - Adria Circuit
2. 29- 30 maja - Mugello International Circuit
3. 18-19 lipca - Imola Circuit
4. 4-5 września - Misano World Circuit
5. 18-19 września -  Monza Circuit

Podczas imprez przeprowadzone będą kursy jazdy na torze dla tych mniej i bardziej zaawansowanych ścigantów. Kursy w akademii Ducati poprowadzi między innymi Troy Bayliss - emerytowana gwiazda WSBK. Oprócz tego swoją radą słyżyć bedzie około 30 profesionalnych zawodników. Na uczestników imprez czekać będzie 90 motocykli Ducati przygotowanych pod kursy Akadamii Ducati, w tym Panigale 1199 i 1199 S. Więcej informacji, ceny kursów i możliwośc zapisu TUTAJ, czyli na oficjalnej stronie Ducati.

Zobacz również:
Takie okazje nie zdarzają się często. Firma Harley-Davidson wpadł na pomysł kampanii adresowanej do świeżo upieczonych motocyklistów, jak i tych którzy swoje motocyklowe prawko zrobili po maju ubiegłego roku. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA