[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Ducati Riding Experience 2012

W przyszłym roku Ducati Riding Experience odbędzie się 5 razy na największych włoskich torach wyścigowych. Impreza startuje 18 kwietnia na Adria Circuit (18-20 kwietnia). Wśród gości Ducati pojawią się Troy Bayliss i Marco Luccinelli.

Terminarz imprez Ducati Riding Experience:

1. 18-19-20 kwietnia - Adria Circuit
2. 29- 30 maja - Mugello International Circuit
3. 18-19 lipca - Imola Circuit
4. 4-5 września - Misano World Circuit
5. 18-19 września -  Monza Circuit

Podczas imprez przeprowadzone będą kursy jazdy na torze dla tych mniej i bardziej zaawansowanych ścigantów. Kursy w akademii Ducati poprowadzi między innymi Troy Bayliss - emerytowana gwiazda WSBK. Oprócz tego swoją radą słyżyć bedzie około 30 profesionalnych zawodników. Na uczestników imprez czekać będzie 90 motocykli Ducati przygotowanych pod kursy Akadamii Ducati, w tym Panigale 1199 i 1199 S. Więcej informacji, ceny kursów i możliwośc zapisu TUTAJ, czyli na oficjalnej stronie Ducati.

REKLAMA

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij