[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Ducati Scrambler w nowej odsłonie

Ducati gruntownie odświeżyło Scramblery 800, a konkretnie wersje Full Throttle, Cafe Racer i Desert Sled. Włoski styl robi robotę!

Włosi za pomocą kilku prostych stylistycznych zmian stworzyli trzy nowe modele. Bazą dla całej trójki pozostał Scrambler Icon.

Do napędu całej serii użyto tego samego chłodzonego powietrzem silnika V2. Jednostka napędowa o pojemności 803 cm3 generuje 73 KM (przy 8250 obr/min) i 67 Nm (przy 5750 obr/min). Nowe Scramblery dodatkowo mają LED-ową lampę ze światłem do jazdy dziennej, automatycznie wyłączające się kierunkowskazy, a także ABS na winkle Boscha.

REKLAMA

Full Throttle

to motocykl inspirowany amerykańskimi wyścigami flat track. Dwukolorowe, czarno-żółte malowanie wygląda obłędnie, a ciekawy charakter maszyny podkreśla krótki przedni błotnik i szeroka kierownica. 

Cafe Racer

Spośród trzech nowo zaprezentowanych Scramblerów to właśnie ta maszyna wywarła na nas największe wrażenie. Przede wszystkim ze względu na szprychowe felgi, a także oldschoolowe przeszycia na kanapie i ciekawe malowanie. W Cafe Racerze nie mogło zabraknąć kilku smaczków: numery startowe, radialna pompa hamulcowa, niska kierownica typu clip-on, a także lusterka mocowane na końcach kierownicy.

 

Desert Sled

Scrambler w wersji Desert Sled naśladuje maszyny off-roadowe z lat 70-tych. Miłośników jazdy w terenie ucieszy zwiększony prześwit i spory skok zawieszeń (200 mm). Do tego dochodzi jeszcze 19-calowe szprychowe koło przednie (i 17-calowe z tyłu) oraz kanapa umiejscowiona na wysokości 860 mm. Kostkowe opony, osłona reflektora i dłuższy przedni błotnik podkreślają off-roadowe zacięcie. Podobnie jak szeroka kierownica i możliwość  wyłączenia ABS-u.

 

Na więcej musimy poczekać aż do targów EICMA w Mediolanie (6 listopada). Wcale nie dziwi nas to, że Włosi wolą pokazać najciekawsze nowości u siebie.

zobacz galerię

Zobacz również:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA