[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.2

Ducati V4 Panigale - najpiękniejszy i najszybszy

Ducati V4 Panigale nie dość, że jest najmocniejszą seryjną maszyną dopuszczoną do ruchu to jeszcze zdobył miano najpiękniejszego motocykla targów EICMA w Mediolanie. Jakby tego było mało - dźwięk jego widlastej czwórki przyprawia o dreszcze.

Po wizycie w Mediolanie, śmiało możemy powiedzieć, że konkurencja była spora. To jednak nic nie znaczy, bo niesamowite V4 wygrało większością głosów, zdobywając ich aż 16 000 (czyli 61%). Warto dodać, że Ducati jest 9-krotnym zwycięzcą tego konkursu i wcale nas to nie dziwi. Włosi mają niezły gust, a na widok V4 Speciale każdemu opada szczęka. 

Zobacz artykuł: Ducati V4 Panigale - 214 KM i 174 kg

REKLAMA

Ponad dwustukonna jednostka napędowa przyprawia o dreszcze. Nie tylko ze względu na moc, ale też za sam fakt bycia czterocylindrowym widlakiem. Jej dźwięk natomiast to prawdziwa rozkosz dla uszu. Nic dziwnego, Ducati nazywa dźwięk Panigale "nową operą". 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij