Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Ducati bierze wszystko

Mimo, że Ducati w kilku minionych nie jest na szczycie drabinki MotoGP w tym sezonie wszystko może się zmienić. Do czasu kiedy Valentino Rossi należał do Yamahy to włosi musieli martwić się o sponsorów i wciąż próbowali walczyć o rozgłos. od kiedy Doktor Rossi przeszedł na drugą stronę barykady sytuacja się odwróciła.

Teraz to Ducati zgarnia wszystko jak leci, a zwłaszcza sponsorów, który teraz wyjątkowo brakuje Yamasze. Jakiś czas temu Ducati nawiązało współpracę z AMG czyli oficjalną stajnią tunerską Mercedesa. Od razu pojawiły się ploty o wykupieniu Ducati przez AMG, które na razie są tylko plotami i chyba nie zamierzają się potwierdzić. Dziś podczas otwarcia dorocznej firmowej imprezy Ducati Wrooom firma z Bolonii ogłosiła nawiązanie współpracy z marką designerskich ciuchów Diesel. Diesel będzie sponsorował zespół Ducati Corse i zaopatrywał go w ciuchy. Kasa popłynie oczywiście również szerokim strumieniem. Prezes Diesla Renzo Rosso (!) dodał, że zawsze był wielkim fanem Ducati i sam jest posiadaczem Monstera i Streetfightera i bardzo cieszy się z nawiązania współpracy. Czyżby sprawdzała się zasada że kto ma Rossiego zgarnia wszystko?

źródło: asphalt&Rubber
Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij