[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Ducati fine Art

Ducati w kooperacji z Cultwork oraz malarzami i artystami, stworzyło kolekcję grafik zainsporowanych najpopularniejszymi motocyklami ze swojej stajni.

Seria ma dość awangardowy charakter, ale może się podobać. Każdy zainteresowany może sobie sprawić wybraną grafikę, jednak nie są one tanie. Cena startuje od 100 i kończy się na 1395 €, a jest zależna od rozmiaru (15 różnych rozmiarów od 25x25 cm az do 405x135 cm), rodzaju nośnika.

Więcej na www.ducatiart.com

Artyści którzy wzieli udział w projekcie:
Mirko Pohle, Mk, Ottavio Di Chio, Chiara Gasparetto, Luca Imerito, Serena Zanello, Flavio Chirico, Sophie Natta, Stefano Videtta, Terry Frencken, Undesign, Paolo Gattuso, Daniel Peh, Veronica Servente, Andrea Mariani i Gabriel Phillips.

zobacz galerię

Zobacz również:
Triumph Tiger 1200 to coraz popularniejsza maszyna na polskich drogach. Teraz możesz kupić go w dwóch specjalnych wersjach. Duża galeria zdjęć!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij