Ducati i Mercedes partnerami?

Przy okazji wspólnej kalifornijskiej premiery nowego Ducati Diavel i Mercedesa CLS 63 AMG, którą nomen-omen zaszczycił swoją obecnością Kentucky Kid wypłynęła informacja o współpracy Mercedesa i Ducati.

Dyrektor działu AMG Ola Kallanius potwierdził jakoby "Mietek" miał w przyszłym roku podjąć oficjalna współpracę z "Dukatem". To tłumaczyłoby obecność Nicky'ego Haydena na podwójnej premierze w LA. Podobno dzięki sojuszowi Mercedes będzie sponsorował team MotoGP Ducati, a motocykle będą jeździć z logo AMG. Sam Nicky stwierdził, że skoro Ducati to jego firmowy motocykl, a Mercedes będzie jego firmowym samochodem to chyba oznacza, że radzi sobie całkiem nieźle. Jedno jest pewne - kiedyś był już jeden sojusz niemiecko-włoski i nikomu to nie wyszło na dobre, jeśli wiecie co mam na myśli. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

źródło: twowheelsblog


Zobacz również:
Młody szwajcarski zawodnik, Jason Dupasquier niestety zmarł w wyniku odniesionych obrażeń podczas wypadku w drugiej sesji kwalifikacyjnej Moto3. Tę smutną informację przekazała dziś Dorna.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA