[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Ducati i Mercedes partnerami?

Przy okazji wspólnej kalifornijskiej premiery nowego Ducati Diavel i Mercedesa CLS 63 AMG, którą nomen-omen zaszczycił swoją obecnością Kentucky Kid wypłynęła informacja o współpracy Mercedesa i Ducati.

Dyrektor działu AMG Ola Kallanius potwierdził jakoby "Mietek" miał w przyszłym roku podjąć oficjalna współpracę z "Dukatem". To tłumaczyłoby obecność Nicky'ego Haydena na podwójnej premierze w LA. Podobno dzięki sojuszowi Mercedes będzie sponsorował team MotoGP Ducati, a motocykle będą jeździć z logo AMG. Sam Nicky stwierdził, że skoro Ducati to jego firmowy motocykl, a Mercedes będzie jego firmowym samochodem to chyba oznacza, że radzi sobie całkiem nieźle. Jedno jest pewne - kiedyś był już jeden sojusz niemiecko-włoski i nikomu to nie wyszło na dobre, jeśli wiecie co mam na myśli. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

źródło: twowheelsblog

REKLAMA


Zobacz również:
Trenowaliście już w tym sezonie? Nie? To jest okazja, bo Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów, ma dla was propozycję - spróbujcie sił w precyzyjnej jeździe motocyklem
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij