W poniedziałek po południu, a konkretnie o godz. 16:30, przy okazji targów motocyklowych EICMA w Mediolanie, Ducati zaprezentuje wszystkie 9 nowości na przyszły rok. Wiemy już o Monsterze 1200R, Diavelu Carbon, Panigale 959, Hypermotardzie i Hyperstradzie 939 oraz o Scramblerze 400.Niestety nikt nie wie jak będą wyglądać te ostatnie maszyny. Pozostaje jeszcze tajemniczy i mroczny crusier „X”. Póki co możecie zobaczyć jego elementy w czwartym i zarazem ostatnim teaserze:
Weź udział w prezentacji na żywo! Wystarczy, że wejdziesz napremiere.ducati.com - nie przegap tego wydarzenia!
Oto Tuono 660 - premiera, na którą Aprilia kazała długo czekać, ale w końcu się doczekaliśmy. Czy zagrozi Yamasze, Triumphowi i Hondzie w kategorii średniej?
2000 zł mandatu za pojedyncze wykroczenie drogowe i nawet 4000 zł za wielokrotne – takie stawki mandatowe zaproponował twórca petycji skierowanej do posłów.
Co zrobić, gdy motocykl stanie nagle i nie daje się uruchomić? Najważniejsze - zadbać o bezpieczeństwo.
REKLAMA
Ups... widzimy, że masz AdBlocka.
Nasz serwis jest dostępny całkowicie bezpłatnie, ale żeby taki mógł pozostać, musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz naszą pracę, dodaj tę stronę do wyjątków. Nie musisz wchodzić w ustawienia przeglądarki. Wystarczy kliknąć poniżej.
Komentarze