Ducati to nie tylko motocykle

Włoski producent rowerów, firma Bianchi, przy współpracy z Ducati wyprodukowała ekskluzywną linię rowerów sygnowanych logiem Ducati. Są one dostępne w polskich salonach tej motocyklowej marki.

Firma Ducati większość swojej 90-letniej historii poświęciła produkcji motocykli, które w wielu przypadkach stały się obiektami kultu. Maszyny z Borgo Panigale wyróżniają się pod względem stylu i technologi. Wielokrotnie zwyciężyły w najbardziej prestiżowych wyścigach odbywających się na najsłynniejszych torach.

Firma Bianchi od ponad 130 lat konstruuje zaawansowane technicznie rowery, które wyróżnia włoski styl. Bianchi – podobnie jak Ducati, specjalizuje się w rowerach szosowych, na których zwyciężali najwięksi mistrzowie. Oferta sprzedawanych rowerów jest szeroka - od wyczynowych modeli wyścigowych po rowerki dziecięce. Ta różnorodność  stawia włoską markę w czołówce światowych producentów na rynku rowerowym.

Kolekcja rowerów Ducati na rok 2016 obejmuje zarówno jednoślady dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, rowery MTB, wyścigowe, a także hybrydowe e-bike’i dostępna jest w salonach motocykli Ducati w Polsce.

Z myślą o wszystkich miłośnikach jazdy rowerami, a także biegania, Ducati przygotowało dedykowaną kolekcję Activewear, aby prawdziwy Ducatisi, nawet podczas aktywności fizycznej, mogli zademonstrować swoją motocyklową pasję.
 
Więcej szczegółów poznasz u dealerów Ducati oraz na stronie http://www.ducati-bicycles.it/en.

Zobacz również:
REKLAMA