REKLAMA

Ducati - zobacz nowości 2017 na żywo!

Ekipa Ducati, jak co roku, tuż przed targami EICMA w Mediolanie idzie grubo! Już w najbliższy poniedziałek - dzięki transmisji internetowej - każdy będzie mógł na żywo zobaczyć najnowsze modele. Zapraszamy!

Ducati - zobacz nowości 2017 na żywo!

Całe wydarzenie odbędzie się w Mediolanie 7 listopada - start o godzinie 16:30. Claudio Domenicali - najważniejszy człowiek w Ducati - zaprezentuje najnowsze modele fabryki z Bolonii. Hasło na ten rok - "More than red" (Więcej niż czerwień). Na targach w Kolonii Ducati zaprezentowało model SuperSport, który już opisaliśmy.

Nowością jest opcja "czynnego udziału" w transmisji - co to oznacza? Oprócz relacji na żywo, Ducati udostępni cały sztab techników, inżynierów i projektantów, którzy w komentarzach na profilu facebookowym, będą odpowiadali na wasze pytania dotyczące nowych modeli. Tego jeszcze nie było! Do zobaczenia w poniedziałek!

Zobacz również:
Któż zrozumie artystów? Owszem, sztuka może i nawet czasem powinna szokować, jednak widok przeciętego na pół Ducati 1199 Panigale to dla niektórych zbyt wiele. Tym razem jednak nie było to zwykłe cięcie...
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA