Ducatinator

W najnowszej części Terminatora o wdzięcznie brzmiącym tytule "Salvation" (czyli po polsku "Zbawienie" lub "ocalenie") będziemy mogli zobaczyć jeden ze sprzętów stajni Ducati. 

Hypermotard to wyczynowe supermoto, o którym marzy niejeden motocyklista. Zamarzył sobie również reżyser najnowszej części "Terminatora: Salvation", która już niedługo pojawi się na ekranach kin. Właśnie tam będziemy mogli zobaczyć maszynkę ze stajni Ducati wyczyniajacą cuda. Niestety będzie spory problem z rozpoznaniem tego pojazdu gdyż scena, w której występuje dukat jest mocno nafaszerowana efektami specjalnymi, a te nie omineły również samego motocykla, który tak naprawdę posłużył tylko za bazę dla grafików komputerowych. To co zobaczymy w filmie to jadący w rzeczywistości Hypermotard mocno przerobiony przez grafików, tak aby pasował do postapokaliptycznej wizji całego filmu.


Zobacz również:
Informacje o BMW R 1300 GS – następcy aktualnego modelu R 1250 GS, pojawiają się już od miesięcy. Dziennikarze naszego siostrzanego magazynu Motorrad zasugerowali, że wersja Adventure może otrzymać silnik o pojemności 1400 cm3 – większy niż w standardowej wersji.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA