REKLAMA

Ducatinator

W najnowszej części Terminatora o wdzięcznie brzmiącym tytule "Salvation" (czyli po polsku "Zbawienie" lub "ocalenie") będziemy mogli zobaczyć jeden ze sprzętów stajni Ducati. 

Hypermotard to wyczynowe supermoto, o którym marzy niejeden motocyklista. Zamarzył sobie również reżyser najnowszej części "Terminatora: Salvation", która już niedługo pojawi się na ekranach kin. Właśnie tam będziemy mogli zobaczyć maszynkę ze stajni Ducati wyczyniajacą cuda. Niestety będzie spory problem z rozpoznaniem tego pojazdu gdyż scena, w której występuje dukat jest mocno nafaszerowana efektami specjalnymi, a te nie omineły również samego motocykla, który tak naprawdę posłużył tylko za bazę dla grafików komputerowych. To co zobaczymy w filmie to jadący w rzeczywistości Hypermotard mocno przerobiony przez grafików, tak aby pasował do postapokaliptycznej wizji całego filmu.


Zobacz również:
Promocja na motocykle BMW. Już za 310 zł miesięcznie możesz mieć nowe BMW G 310 R, a za 350 zł co miesiąc BMW G 310 GS w ramach promocji BMW 3ASY Ride.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA