[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Dunlop D429 – nowa opona specjalnie dla Harleya-Davidsona

Wieloletnia współpraca Dunlopa i Harleya Davidsona weszła w tym roku w nowy etap. Nowe modele - Fat Bob i Fat Bob S - obute zostały bowiem w specjalnie zaprojektowane dla nich opony.

Nowa opona Dunlop ma oznaczenie D429. Wyróżnia ją rzeźba bieżnika dopasowana specjalnie na potrzeby ciekawego designu jaki posiadają nowe Harleye. Tej gumy nie pomylisz z żadną inną, tym bardziej na bocznej ścianie ma logo Harleya.

Silnik V2 Fat Boba ma pojemność 1868 cm3 i generuje 155 Nm już przy 3500 obr/min. To potęga! Nowa opona musiała sprostać tym wymaganiom i zapewnić jednocześnie dobrą przyczepność oraz dużą trwałość. Dostępna jest ona wyłącznie w rozmiarach: 150/80 - 16 cali (przód) i 180/70 B 16 (tył).

REKLAMA

Wprowadzenie D429 to kontynuacja współpracy obu marek, która rozpoczęła się 37 lat temu, kiedy Dunlop został wybrany na dostawcę opon dla modelu Sportster. W ubiegłym roku brytyjska marka świętowała dostarczenie dziesięciu milionów opon na wyposażenie fabryczne motocykli Harley-Davidson.

Nowa opona już teraz dostępna jest w salonach H-D i u dealerów opon. 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Ruszyła akcja #BeThe1, w której Castrol wspólnie z partnerami szuka młodych, zdolnych motocyklistów. Jeśli marzysz o wystartowaniu w zawodach, to ten konkurs jest właśnie dla ciebie! A powalczyć warto, bo do wygrania jest kontrakt z teamem Castrol, profesjonalne warsztaty oraz nagrody rzeczowe, w tym opony marki Dunlop.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij