Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Dunlop gotowy na Katar

Jeszcze tylko jeden test dzieli zawodników Dunlopa (Moto2 i Moto3) od sezonu 2015.

Testy opon Moto 2 i Moto3 w Walencji oraz Jerez.

W lutym w Walencji i Jerez odbyły się testy nowych opon. Na obu torach najszybsi byli Fabio Quartararo w klasie Moto3 i Johann Zarco w klasie Moto2. Zawodnicy testowali 3 wersje opon na sezon 2015: miękką – Soft 1 (czarny napis na żółtym), średnią – Medium 2 (czarny na srebrnym) i twardą – Hard 3 (żółty na czarnym).

Wykorzystają je w pierwszej rundzie, w Katarze. Tor Losail to jeden z niewielu na których mogą odbywać się także zawody off-roadowe w których miesiąc temu na podium stawali zawodnicy Dunlopa.

Sezon startuje już 29 marca. Zobaczymy, czy walka będzie tak zacięta jak w ubiegłym roku, gdy różnica pomiędzy 1 a 6 zawodnikiem Moto3 wynosiła zaledwie 0,586 sekundy. Dla porównania w Moto2 różnica ta wyniosła ponad 14 sekund.

zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ